aktualizacja 

Antek Królikowski spłacił zaległe alimenty. Kwota przyprawia o zawrót głowy

100

Pojawiły się zaskakujące informacje ws. Antoniego Królikowskiego. "Super Express" dowiedział się, że aktor spłacić wszystkie zaległe zobowiązania wobec syna i Joanny Opozdy. Trzeba przyznać, że kwota przyprawia o zawrót głowy.

Antek Królikowski spłacił zaległe alimenty. Kwota przyprawia o zawrót głowy
Antek Królikowski spłacił zaległe alimenty (AKPA, Telus)

W ostatnich miesiącach było gorąco na linii Joanna Opozda - Antoni Królikowski. To wszystko za sprawą alimentów na 2-letniego Vincenta. Aktorka oskarżała 35-latka o ich niepłacenie. W związku z tym przekazała temat w ręce komornika, który zablokował konta Królikowskiego.

Aktor od początku tłumaczył, że kwota 10 tysięcy złotych miesięcznie, którą ma płacić, przekracza jego możliwości finansowe, ponieważ w ostatnim czasie praktycznie nie pracował. Z tego względu złożył wniosek o zmniejszenie alimentów. Jednocześnie podkreślił, że nie zamierza unikać płacenia na swoje dziecka.

Kłamstwem jest, że dążę do tego, by mniej płacić na syna. Zabezpieczenie wynosi 10 tys. zł na miesiąc. Z czego: 4 tys. zł otrzymuje Joanna, 4 tys. zł przekazywane jest matce Joanny za opiekę nad Vinim, 2 tys. zł realnie otrzymuje mój syn - napisał Antoni Królikowski w swoim oświadczeniu we wrześniu 2023 roku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Lexy Chaplin szczerze o OnlyFans Fagaty: "Nie jestem pozytywnie nastawiona"

"Jedyne, z czym się nie zgadzam, to z płaceniem na żonę, która przecież pracuje i żyje obecnie na znacznie wyższym poziomie niż ja, mając dwa razy wyższe dochody, co wykazałem w sądzie, oraz z płaceniem pełnej kwoty aż 4 tys. zł Małgorzacie Opoździe za opiekę nad Vinim" - dodał.

Antek Królikowski spłacił zaległe alimenty. Kwota przyprawia o zawrót głowy

Jak donosi "Super Express" zaległy dług alimentacyjny został spłacony i trzeba przyznać, że kwota przyprawia o zawrót głowy.

29 lutego skontaktowałem się z komornikiem Joanny. Przyznał, że obecnie spłaciłem cały dług, dodatkowo zabezpieczył już płatność za marzec. W ciągu ostatnich 6-ciu miesięcy spłaciłem 124 tys. złotych, a środki na kolejny miesiąc są zamrożone na moim koncie - powiedział w rozmowie z "SE" Antek Królikowski.

Dodał, że "zależy mu na tym, żeby dziecku niczego nie brakowało".

Źródło: Super Express

Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić