Gwiazdor "Licealnych ciąż" zmarł tragicznie. Został przygnieciony przez quada

2

Sean Garinger zmarł w wyniku tragicznego zdarzenia, które poruszyło nie tylko jego najbliższych. Chłopak był znany z udziału w programie reality "Licealne ciąże" pokazującym życie 16-letniej ciężarnej partnerki Seana.

Gwiazdor "Licealnych ciąż" zmarł tragicznie. Został przygnieciony przez quada
Sean Garinger miał 20 lat (Materiały prasowe)

20-letni Sean Garinger zginął 28 lutego, kiedy quad, którego usiłował przestawić, przewrócił się i "zmiażdżył mu czaszkę". O śmierci chłopaka poinformowała matka Seana będąca świadkiem nieszczęścia. Do wypadku doszło podczas przesuwania quada. Sean chciał zrobić miejsce dla innego sprzętu, ale błotnista nawierzchnia była tak śliska, że maszyna przewróciła się na młodego mężczyznę. Jego matka natychmiast pobiegła po pomoc do sąsiadów. Nikogo nie zastała, wróciła więc do nieprzytomnego syna. Mimo prób ratunku Sean zmarł na miejscu z powodu odniesionych obrażeń. Zdruzgotana kobieta położyła się obok syna i tak czekała na kartkę pogotowia.

- Był moim jedynym synem, moją skałą, opoką, kiedy nie pozostał mi nikt inny - mówiła w rozmowie z serwisem The U.S. Sun.

Sean Garinger zasłynął kilka lat temu dzięki programowi "Licealne ciąże" ("16 and pregnant"), który stał się popularnym formatem MTV między 2009 a 2014 rokiem, jednak po wznowieniu emisji po sześciu latach, program szybko zniknął z anteny – ostatni odcinek wyświetlono w 2021 roku.

Dalsza część artykułu znajduje się poniżej materiału wideo

Zobacz także: Seriale w 2024. Szykują się genialne premiery!

Gdy widzowie poznali Seana, był partnerem 16-letniej Seleny z Colorado, która spodziewała się z nim dziecka. Młodzieniec później przeniósł się z matką do Teksasu, lecz nie zakończył związku z nastolatką, z którą miał ostatecznie dwie córki. Po zakończeniu programu ich ścieżki życiowe rozeszły się.

"Licealne ciążę" - co to za program?

"Licealne ciąże" to reality show ukazujący historie nastoletnich dziewcząt borykających się z wyzwaniami ciąży oraz innymi codziennymi trudnościami, jak problem z dokończeniem edukacji czy znalezieniem pracy.

Program ukazuje także trudne wybory stojące przed młodymi kobietami, w tym rozważanie oddania dziecka do adopcji lub rodziny zastępczej. Pokazuje też reakcje rówieśników i społeczną izolację, jaką często niesie ciąża w tak młodym wieku.

Serial skupia się na różnych historiach nastolatek w zaawansowanej ciąży lub tuż po porodzie, łącząc elementy dokumentalne z rodzajem pamiętnika odzwierciedlającego kluczowe momenty z życia młodej matki.

Autor: AKG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić