Krzysztof Ziemiec był gwiazdą TVP. Zdjęcie z Irlandii obiegło sieć

22

Ogromne zainteresowanie w sieci wzbudziło zdjęcie Krzysztofa Ziemca, które pojawiło się na platformie X. Widać na nim, jak były dziennikarz TVP, maluje ściany, a na złośliwości internautów odpowiada pół żartem, pół serio, że "jest na robocie" i "żadna praca nie hańbi".

Krzysztof Ziemiec był gwiazdą TVP. Zdjęcie z Irlandii obiegło sieć
Krzysztof Ziemiec do niedawna był dziennikarzem TVP. Czym teraz się zajmuje? (AKPA)

Jeszcze kilka miesięcy temu Krzysztof Ziemiec pojawiał się na antenie TVP i TVP Info, gdzie prowadził rozmowy z politykami m.in. w programie "Woronicza 17" czy "Gość Wiadomości". Po ostatnich zmianach w mediach publicznych znany dziennikarz radiowy i telewizyjny z dnia na dzień zniknął jednak ze szklanego ekranu, kończąc ponad 20-letnią karierę w TVP.

Tym większe zaskoczenie wzbudziło nietypowe zdjęcie Krzysztofa Ziemca, które kilka dni temu obiegło sieć. Widać na nim, jak dawny gospodarz "Wiadomości", ubrany w roboczą koszulkę, z wałkiem i farbą w rękach, maluje ścianę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Nowe twarze TVP
"A tymczasem z okolic Dublina takie obrazki... Ktoś rozpoznaje?" - napisał jeden z użytkowników X, który wrzucił fotografię Ziemca do sieci. Dawny dziennikarz sam udostępnił ją następnie na swoim profilu, chętnie wdając się w żarty z internautami, na temat tego, czym dziś się zajmuje.
"Wykonuję polecenia. Każą malować, to maluję. Praca to praca. Myślenie jest w wojsku, a nie na budowie", "Na szparagi trzeba mieć końskie zdrowie. Malarstwo pokojowe jest mniej wymagające. No i lepiej płatne" i "Wszystko jest po coś. Żadna praca nie hańbi. Czy trzeba wałkować ten temat?" - odpowiadał na złośliwe zaczepki użytkowników platformy X.

W podobnym tonie - wciąż raczej mało poważnie - Ziemiec skomentował sprawę w rozmowie z serwisem Wirtualnemedia.pl.

- Przebywam teraz w pracy. Wrócę po majówce. Jestem na robocie, efekty będą mam nadzieję pozytywne - powiedział dawny dziennikarz TVP, z którym stacja rozwiązała współpracę na począrku marca.

Kim jest Krzysztof Ziemiec?

Krzysztof Ziemiec to znany dziennikarz radiowy i telewizyjny, związany w latach 1994-2002 z radiową Trójką, a od 2013 roku ze stacją RMF FM, gdzie w soboty prowadził poranne rozmowy polityczne. Od 2004 roku Ziemiec był związany z Telewizją Polską. Był prezenterem "Wiadomości", "Teleexpressu" i "Panoramy". Prowadził także programy publicystyczne, zarówno na antenie Jedynki, jak i w TVP Info m.in. "Woronicza 17" i "Kwadrans polityczny".

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: KME
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić