aktualizacja 

Pamiętasz go? Tak dziś wygląda słynny Ridge z "Mody na sukces"

105

Stalowe spojrzenie i kwadratowa szczęka niczym z reklamy żyletek, to znaki szczególne jednego z największych gwiazdorów popularnego serialu "Moda na sukces". Ronn Moss, który przez lata wcielał się w dziedzica modowego imperium Forresterów w marcu skończył 72 lata. Oto, jak obecnie prezentuje się aktor.

Pamiętasz go? Tak dziś wygląda słynny Ridge z "Mody na sukces"
Pamiętasz go? Tak dziś wygląda słynny Ridge z "Mody na sukces" (AKPA)

Zawiłą fabułą telewizyjnego tasiemca żyły cale pokolenia Polaków. Losy bogatych rodów Loganów i Forresterów sprawiały, że przed ekranem zasiadały wspólnie całe rodziny jeszcze przed "Teleexpressem", a koniec emisji serialu w 2014 roku, stał się niemalże kultowym wydarzeniem w naszym kraju.

To właśnie Ridge Forrester, grany przez Ronna Mossa, był jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci serialu. Seksowny amant walczący o względy pięknej Brooke przykuwał uwagę wielu kobiet.

Jak wyglądała jego aktorska kariera poza "Modą na sukces"? Przypominamy jej przebieg. Niewiele osób wie, że Ronn Moss jest nie tylko aktorem, ale i wokalistą. Tak naprawdę nazywa się Ronald Montague Moss.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Życie Kaczyńskiej niczym "Moda na sukces": "Samo podpisywanie zdjęć jest dla nas wyzwaniem"

Aktor ukończył studia na Uniwersytecie w Kalifornii w Los Angeles choć początkowo myślał o zawodzie... chirurga. "Moda na sukces", w której pojawił się w 1987 roku, przyniosła mu międzynarodową sławę.

Po 25 latach Moss zdecydował o odejściu z serialu. Ostatni raz w rolę Ridge’a Forrestera wcielił się 14 września 2012 r. Aktor próbował też swoich sił w innych produkcjach. Wystąpił m.in. w filmie "Zastępstwo" (2000), "Her Morbid Desires" (2008), "The Bay" (2010), "This Is Our Christmas" (2018) czy "Trail Blazers" (2021).

Autor: BBI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić