Jakub Artych
Jakub Artych| 

Rolnicy. Podlasie. Nowe wyzwanie Andrzeja. Tam jeszcze nie orał

4

Dzieje się u najpopularniejszych rolników w Polsce. Niedawno Andrzej Onopiuk pochwalił się, że kupił nowy opryskiwacz. Teraz z odcinka na YouTube dowiadujemy się, że przygotowuje ciągnik do pracy i przede wszystkim wymienia lemiesze.

Rolnicy. Podlasie. Nowe wyzwanie Andrzeja. Tam jeszcze nie orał
Rolnicy. Podlasie. Nowe wyzwanie Andrzeja. Tam jeszcze nie orał (YouTube)

Rolnicy. Podlasie to popularny program nadawany na Fokus TV, dzięki któremu widzowie mogą śledzić losy rolników na wschodzie Polski. Fani tego nietypowego reality show z uwagą obserwują, jak występujące w roli uczestników osoby doglądają swoich gospodarstw. Jedną z centralnych postaci jest Andrzej Onopiuk z miejscowości Plutycze.

U Andrzeja z pewnością nie ma nudy. Jego gospodarstwo cały czas zmienia się i mimo narzekań internautów na lenistwo, zmiany widoczne są gołym okiem.

Niedawno Onopiuk pochwalił się, że kupił nowy opryskiwacz. Teraz z odcinka na YouTube dowiadujemy się, że przygotowuje ciągnik do pracy i przede wszystkim wymienia lemiesze.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Polacy wyjadą w razie wojny? Wskazano jeden kierunek
Pierwszy raz te pole będę orał i zobaczymy, czy nie ma jakichś niespodzianek, bo jak nowe pole się bierze, to zawsze są niespodzianki. Nie raz to przerabiałem. Albo kamień, albo słupki - podkreśla sławny rolnik.

"Rolnicy. Podlasie". Najważniejsze informacje o serialu

Serial "Rolnicy. Podlasie" jest emitowany w każdą niedzielę o godzinie 20:00, na antenie Fokus TV.

Co warto wiedzieć o tej produkcji? Podstawowe informacje.

Oryginalna produkcja Telewizji FOKUS TV. Dzisiaj Rolnik musi być nie tylko hodowcą, ale też mechanikiem, ekonomem, księgowym, biologiem i w pewnym zakresie weterynarzem. Uprawa roślin wymaga nie tylko wiedzy na temat wzrostu roślin i różnorodności odmian, ale również ogromnego nakładu pracy, którą trzeba wykonać w ściśle określonym czasie. Tłem opowieści jest wielobarwne Podlasie, region krzyżujących się kultur, mieszania się prawosławia i katolicyzmu, ale przede wszystkim kraina wspaniałych ludzi, kochających ziemię, kultywujących spuściznę po rodzicach, a nawet dziadkach - możemy przeczytać na stronie fokus.tv.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wymiana lemieszy Andrzej jedzie orać Plutycze 2024 Rolnicy z Podlasia Ursus 1014
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić