oprac. Agnieszka Kwiatkowska| 

Sanah nigdy nie mówi o mężu. Nie wszyscy wiedzą, że go w ogóle ma

28

Sanah, czyli Zuzanna Grabowska, cieszy się ogromną popularnością wśród młodszego pokolenia. Choć podczas występów dzieli się z publicznością swoimi emocjami, to o sferze prywatnej woli nie mówić. Jednak podczas ostatniej rozmowy z dziennikarką "Dzień dobry TVN" postanowiła zrobić wyjątek i opowiedzieć nieco o swoim mężu. Nie wszyscy wiedzą, że 26-latka od niemal dwóch lat nie jest panną.

Sanah nigdy nie mówi o mężu. Nie wszyscy wiedzą, że go w ogóle ma
Sanah od 2022 roku jest mężatką. O mężu publicznie nie mówi za wiele (kapif, dzak)

Sanah, czyli Zuzanna Irena Grabowska robiła swoje pierwsze kroki na polskiej scenie muzycznej w 2019 roku, debiutując epką "Szampan". Już wtedy zdobyła uznanie fanów. Od tego czasu, warszawianka z wykształceniem muzycznym na koncie może się pochwalić wydaniem czterech albumów studyjnych, zdobyciem czterech nagród Fryderyka, Wiktora, czterokrotnym zwycięstwem na Festiwalu w Opolu oraz milionami sprzedanych płyt. Ostatnio media rozpisywały się głównie o jej trasach koncertowych.

Sanah bije rekordy popularności, a bilety na jej koncerty znikają w mgnieniu oka. Obecnie artystka realizuje trasę "Poezyje i nie tylko". Choć zawodowe osiągnięcia Zuzanny są dobrze znane publiczności, to jej życie osobiste pozostaje poza światłem reflektorów. Wiadomo jednak, że ma liczną rodzinę (cztery bracia i dwie siostry) oraz że od 2022 roku jest szczęśliwie zamężna.

Treść artykułu kontynuowana jest w materiale wideo

Zobacz także: Znane pary ze sporą różnicą wieku

Kim jest mąż Sanah?

Życiowym partnerem wokalistki jest Stanisław Grabowski, który w mediach społecznościowych pojawia się jako ten Stan. Chociaż Sanah zazwyczaj nie dzieli się jego wizerunkiem publicznie, to coraz częściej wspomina go podczas koncertów lub pokazuje na ekranach przygotowane filmiki.

Stan pojawił się również w teledyskach do jej hitów "Kolońska i szlugi" oraz "Pocałunki".

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Sanach opowiedziała o mężu w "Dzień dobry TVN"

W ostatnim wywiadzie dla "Dzień dobry TVN" Sanah wyznała, że to właśnie Stan pomaga jej zwalczać stres przed wejściem na scenę, dlatego zawsze życzy sobie, aby mógł pozostać przy niej jak najdłużej przed występem.

- Potem już totalnie wariuję - dodała.

Choć trudno w to uwierzyć, nawet tak doświadczona piosenkarka jak Sanah miewa momenty zwątpienia.

- Mam taki problem, jak wychodzę na scenę, jestem tak zestresowana, że nikt nie będzie śpiewać, że nikt mnie nie lubi... - zwierzyła się w rozmowie z "Dzień dobry TVN", mimo iż na samym Instagramie ma niemal milionową rzeszę fanów.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Kim jest Sanah?

Sanah, właściwie Zuzanna Irena Grabowska (z domu Jurczak), to ceniona polska piosenkarka, autorka tekstów, skrzypaczka i kompozytorka, która zyskała ogólnokrajową popularność w 2020 roku dzięki przebojowi "Szampan". Artystka wydała swój debiutancki album "Królowa dram" w tym samym roku, odnosząc ogromny sukces komercyjny, co otworzyło drogę do dalszych sukcesów na polskiej scenie muzycznej.

Sanah zaczęła swoją muzyczną edukację już w młodym wieku, ucząc się gry na skrzypcach i pianinie. Posiada tytuł magistra muzyki instrumentalnej uzyskany na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie. Jej kariera charakteryzuje się wszechstronnością i głębokim zaangażowaniem w tworzenie muzyki, co znajduje odzwierciedlenie w jej unikalnym stylu.​

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić