Skandal wokół Dagmary Kaźmierskiej. Wpłynęła oficjalna skarga

9

Ostatnio sporo mówiło się o udziale Dagmary Kaźmierskiej w popularnym show Polsatu "Taniec z gwiazdami", co finalnie doprowadziło do złożenia oficjalnej skargi do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. W związku z informacjami, które zostały niedawno nagłośnione, platforma streamingowa Player, należąca do TVN, usunęła z oferty dwa programy z jej udziałem - "Królowe życia" oraz "Made in Maroko".

Skandal wokół Dagmary Kaźmierskiej. Wpłynęła oficjalna skarga
Dagmara Kaźmierska do tej pory zdawkowo mówiła o swojej kryminalnej przeszłości (Licencjodawca, AKPA)
Wpłynęła jedna skarga indywidualna na "Taniec z gwiazdami" z zarzutem, że Polsat promuje osobę z kryminalną przeszłością - poinformowała Teresa Brykczyńska, rzeczniczka prasowa Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, w rozmowie z serwisem Press.

Ciąg dalszy materiału poniżej materiału wideo

Do informacji publicznej już dawno wypłynęła informacja, że Kaźmierska odsiadywała w więzieniu wyrok za sutenerstwo i handel ludźmi. Jednak to nie przeszkodziło mediom w promowaniu 49-latki. Niedawno telewidzowie mieli okazję obserwować ją w "Tańcu z gwiazdami" Polsatu. Niespełna dwa tygodnie temu celebrytka podjęła decyzję o rezygnacji z programu z powodu problemów zdrowotnych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Marcin Hakiel komentuje pląsy Dagmary Kaźmierskiej. Wspomniał o Conanie

Po opisaniu przez serwis Goniec przestępczej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej w ubiegły piątek (ujawniono zeznania byłej pracownicy), Polsat zrezygnował z emisji powtórek show "Dagmara szuka męża" z celebrytką w roli głównej. Usunięto również z Polsat Box Go odcinek "Pamiętników z wakacji", w którym występowała.

W artykule Gońca zatytułowanym "Jak gwiazda Polsatu kazała zgwałcić Marysię. Mroczne tajemnice Królowej Życia", który ukazał się w serwisie 25 kwietnia, szczegółowo przedstawiono kryminalną przeszłość Dagmary. Miało to miejsce, jeszcze zanim stała się ona tak popularna w Polsce. W 2009 r. Kaźmierska została skazana za "działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji".

"Królowe życia" to jeden z formatów, dzięki któremu kobieta zyskała rozpoznawalność. Po 12 sezonach TTV zaprzestało jednak emisji. Wiosną 2022 r. format całkowicie zniknął z anteny po burzliwych reakcjach widzów. Fani zarzucali produkcji promowanie osób z przeszłością kryminalną. Skargi zostały rozpatrzone przez KRRiT, która wówczas nie dopatrzyła się naruszeń prawa. Jak będzie tym razem?

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: ALG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić