Waldek z "Rolnik szuka żony" znów imprezował bez Doroty. Wymowny wpis

1

Fani "Rolnik szuka żony" coraz bardziej wątpią we wspólne szczęście Waldemara i Doroty z 10. edycji hitu TVP. Para od dawna nie publikuje wspólnych zdjęć, za to towarzyski gospodarz chętnie pozuje do fotek w towarzystwie innych koleżanek z programu. Niedawno znów bawił się bez Doroty.

Waldek z "Rolnik szuka żony" znów imprezował bez Doroty. Wymowny wpis
Kadr z programu "Rolnik szuka żony". Fani Waldka i Doroty szczerze wątpią, że uczestnicy są jeszcze parą (Licencjodawca, Piotr Matey)

Waldemar Gilas to bez wątpienia jeden z najbarwniejszych bohaterów ostatniej edycji "Rolnik szuka żony". Miłośnik muzyki, tańca i kina z woj. kujawsko-pomorskiego zainteresował swoją osobą wiele kandydatek, ale na gospodarstwo zaprosił do siebie Annę, Ewę i Dorotę. Ostatecznie to z atrakcyjną Ewą zdecydował się na bliższą relację, odprawiając zapłakaną Dorotę z kwitkiem.

Burzliwe randki Waldka i Ewy nie zwiastowały happy endu, co znalazło potwierdzenie w  finale programu. Uczestnicy rozstali się zaraz po zakończeniu nagrań, za co rolnik obarczył całą winą swoją wybrankę.

Odnowił za to relację z Dorotą, która dała mu szansę i towarzyszyła mu w finale. Jeszcze do niedawna chętnie dzielili się swoim szczęściem w mediach społecznościowych. W ciągu ostatnich kilku tygodni na profilach obojgu pojawiły się zastanawiające wpisy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Najbardziej lubiane pary z “Rolnik szuka żony”

Waldek z "Rolnik szuka żony" znów imprezuje bez Doroty

Ostatnio podejrzenia fanów co do kryzysu w relacji Waldka i Doroty wzbudziły także zdjęcia 41-letniego rolnika z kolejnej imprezy, na której bawił się bez Doroty. Uczestnik ostatniej edycji hitu TVP pojawił się na urodzinach Natalii z czwartego sezonu, która opublikowała zdjęcia ze spotkania na swoim Instagramie.

"Fajnie, że mimo różnic wiekowych i dzielących nas kilometrów, potrafimy tworzyć wspólnie niezapomniane historie" - napisała jubilatka, pozująca na zdjęciu w towarzystwie uczestników innych edycji show.

Na jednej z fotografii Waldek obejmuje uśmiechniętą Natalię, wyraźnie brakuje jednak u jego boku Doroty. To nie pierwszy raz, gdy rolnik bawi się bez swojej ukochanej, z którą planował ślub, a nawet myślał o powiększeniu rodziny (oboje marzyli o córeczce).

Trwa ładowanie wpisu:instagram

W kontekście tych rewelacji wyjątkowo wymownie brzmią ostatnie wpisy na Instagramie Doroty. "Ktoś, kto karmi innych kłamstwem, prędzej czy później udławi się smakiem prawdy" - napisała i choć nie wiadomo, czy piła do rolnika, na jego profilu także pojawił się niepokojący wpis.

"Żyj tak, żeby tobie było dobrze, bo innym k...a nigdy nie dogodzisz..." - napisał rolnik, który ostatnie wspólne zdjęcie z Dorotą zamieścił na Instagramie 1 kwietnia.
Autor: KME
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić