Córka Żmijewskiego świętuje urodziny narzeczonej. Pochwaliły się zdjęciami

Ewa Żmijewska, córka Artura Żmijewskiego, jakiś czas temu pochwaliła się zaręczynami z Shandy Casper, z którą związana jest zarówno zawodowo, jak i prywatnie. Teraz panie mają kolejną wyjątkową okazję do świętowania. Ukochana Ewy Żmijewskiej obchodzi 30. urodziny.

Córka Żmijewskiego świętuje urodziny narzeczonej. Pochwaliły się zdjęciami
Partnerka Ewy Żmijewskiej świętuje okrągłe urodziny (AKPA, Jarosław Wojtalewicz)

Ewa Żmijewska jest najstarszą córką popularnego polskiego aktora - Artura Żmijewskiego. Można powiedzieć, że odziedziczyła po tacie artystyczne zacięcie, realizuje się jednak w branży muzycznej. Po ukończeniu studiów na Uniwersytecie Warszawskim Żmijewska postanowiła kontynuować edukację w Stanach Zjednoczonych. Właśnie tam poznała Shandy Casper.

Panie stworzyły zgrany duet: w życiu i na scenie. Najpierw połączyła je wspólna pasja i przyjaźń, potem ich relacja przerodziła się w miłość. Dziś Ewa Żmijewska i Shandy Casper nie kryją łączącego je uczucia. Są najlepszym dowodem na to, że łączenie życia prywatnego z zawodowym jest jak najbardziej możliwe.

Żmijewska i Casper zamieszkały w Polsce. Razem komponują, nagrywają i występują w duecie pod nazwą "Shandy&Eva". Co więcej, od ponad dwóch lat są zaręczone i - choć przychodzi im się mierzyć z różnymi przykrymi sytuacjami - nie ukrywają, że chciałyby kiedyś zawrzeć związek partnerski w Polsce.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Gradek szczerze o Derpienski i "Dżaku". Celebrytka ujawniła, że podobają jej się kobiety i możliwe, że czeka na "tę jedyną"!

Urodziny narzeczonej Ewy Żmijewskiej

Ewa Żmijewska i jej ukochana nie należą raczej do osób, które lubią brylować na ściankach i chwalić się wydarzeniami z życia prywatnego. Jak same przyznały, upłynęło trochę czasu, zanim opowiedziały o swoich zaręczynach. Jednocześnie panie są dość aktywne w mediach społecznościowych i nie stronią od pokazywania romantycznych kadrów.

Ostatnio córka popularnego aktora i jej ukochana pochwaliły się nagraniem i zdjęciami, które powstały z wyjątkowej okazji. Okazuje się, że partnerka Ewy Żmijewskiej obchodzi 30. urodziny.

W związku z tym, że Shandy jest perkusistką, jej tort miał kształt... bębna.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Artur Żmijewski jest ojcem trójki dorosłych już dzieci: Ewy, Karola i Wiktora. – Moja rodzina od razu zakochała się w Shandy, a mój tata jest całkiem normalnym tatą stwierdziła wokalistka w jednym z wywiadów. Zapewniła też, że może liczyć na wsparcie obojga rodziców.

Autor: APOL
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić