Paulla wspiera byłego faceta. Konkol choruje na nowotwór

1

Adam Konkol, lider zespołu Łzy, zdradził niedawno, że zmaga się z rakiem płuc. Głos na tej temat zabrała piosenkarka Paulla, która w przeszłości była z nim w związku i razem wychowują syna.

Paulla wspiera byłego faceta. Konkol choruje na nowotwór
Paulla wspiera byłego faceta. Konkol choruje na nowotwór (Licencjodawca, AKPA)

Adam Konkol, współzałożyciel i długoletni gitarzysta znanej grupy muzycznej Łzy, znany jest nie tylko z wybitnych umiejętności muzycznych, ale i jako autor przebojów dla Pauliny "Paulli" Ignasiak, z którą dzieli również życie osobiste - ich syn Adam przyszedł na świat w 2008 roku.

Konkol jakiś czas temu poinformował na swoim Facebooku, że cierpi na złośliwy nowotwór płuc, którego niestety nie może leczyć operacyjnie. Poprosił jednak o wsparcie dla niego i dla swojej rodziny w tych trudnych momentach.

Artysta wspomniał, że lekarze rozważają zastosowanie radioterapii, której celem będzie skupienie się na zniszczeniu komórek nowotworowych bez konieczności inwazyjnego zabiegu. Konkol, znany z niezłomnej woli i optymizmu, podkreśla, że nie zamierza się poddawać i ma zamiar walczyć z chorobą.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Monika Richardson ciągle poszukuje szczęścia: "Znalazłam w sobie siłę, żeby zacząć od nowa"

Głos w rozmowie z portalem shownews.pl zabrała teraz Paulla, czyli jego była partnerka. Jak przyznała, Adam powiedział jej o tym, że ma nowotwór, na dłuższy czas przed tym, nim zdecydował się tę informację upublicznić. Oboje mają ze sobą dobry kontakt.

Byłam w kontakcie z Adamem przed tym jak miał biopsję. Potem napisałam do niego zapytać, jakie wyniki, i napisał mi, że to rak. Czułam taki zawód, przykro mi się zrobiło. W głowie kotłowały się myśli i popłynęły łzy. Ale ja jestem silna. Bardzo silna. Szybko przywołałam myśli do porządku. I nie pozwolę im siać zniszczenia i wieszczyć czarnych scenariuszy. Uważam, że w przypadku nowotworu głowa to podstawa. W tym względzie jestem spokojna, ponieważ wiem, jaką Adam ma postawę. On ma mentalność zwycięzcy. Zawsze miał - powiedziała artystka.

Paulla wspiera byłego faceta. Szczere słowa piosenkarki

Paulina Ignasiak obecnie w samych superlatywach wypowiada się o Konkolu. Razem wychowują Adama, a oprócz tego były partner pomógł jej zaistnieć w świecie muzycznym.

Adam zawsze będzie ważną osobą w moim życiu. Dziś z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że jest jedynym moim byłym partnerem, który nie żerował na mnie i nie ogrzewał się w moim blasku - dodała.

Ponad dekadę temu ich relacje nie były tak dobre jak obecnie, jednak była para wyjaśniła sobie wszystkie nieporozumienia i wspiera się nawzajem.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić