59-letni Andrzej Chyra przyłapany. Nocne czułości z młódką

7

Mówi się, że Andrzej Chyra jest bardzo kochliwym mężczyzną. Na koncie aktora pojawiło się już kilka nieudanych związków. Tymczasem ostatnio 59-latek znów został przyłapany z kobietą. Tym razem była to piękna i znacznie młodsza brunetka!

59-letni Andrzej Chyra przyłapany. Nocne czułości z młódką
Andrzej Chyra (Licencjodawca, AKPA)

Andrzej Chyra ma za sobą rozstanie z matką swojego syna Tadeusza. Teraz artysta znów intensywnie randkuje, o czym donosi "Super Express".

Zrelacjonowano, że ostatnio widziano go w centrum Warszawy. Chyra pojawił się u boku czarującej młodej kobiety. Podobno oboje zachowywali się jak nastolatki. Byli roześmiani i... całuśni. Absolutnie nie szczędzili sobie czułości w przestrzeni publicznej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Żelazna kopuła nad Europą. Pytamy na Podlasiu o ochronę Polski przed Rosją

W pewnym momencie Chyra i jego partnerka ruszyli do jednego z modnych lokali, gdzie zjedli kolację. W tym miejscu przebywali do pierwszej w nocy.

Pan Andrzej i jego towarzyszka zadowoleni przechadzali się ulicami Warszawy. Co chwila zatrzymywali się i patrząc sobie w oczy namiętnie się całowali. Potem poszli coś zjeść. Chyra jak na dżentelmena przystało zapłacił rachunek. Później wsiedli do auta aktora i pojechali do mieszkania gwiazdora, skąd wyszli następnego dnia koło południa - ujawnił tajemniczy informator "Super Expressu".

Życie miłosne Andrzeja Chyry

W przypadku Andrzeja Chyry można mówić o bardzo burzliwym życiu miłosnym. Był mężem aktorki i reżyserki castingowej Marty Kownackiej. Następnie jego serce zdobyła aktorka Magdalena Cielecka, z którą był związany przez pewien czas. W 2015 roku na świat przyszedł jego pierwszy syn, owoc związku z Pauliną Jaroszewicz.

Szczególnie dużo mówiło się o relacji Chyry z Cielecką. Był to bardzo burzliwy związek. Ostatecznie rozpadł się w 2008 roku. Mimo tego niepowodzenia, zakochani utrzymują przyjazne stosunki.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić