"A nie można bez ślubu?". Partnerka Hakiela skwitowała dziennikarza

3

Marcin Hakiel i jego ukochana Dominika spodziewają się dziecka. Partnerka tancerza pojawiła się ostatnio na jednej z branżowych imprez i publicznie ogłosiła radosną wiadomość. Portal Show News zapytał parę, czy znają już płeć dziecka i czy planują ślub.

"A nie można bez ślubu?". Partnerka Hakiela skwitowała dziennikarza
Marcin Hakiel ponownie zostanie ojcem. Wezmą ślub z Dominiką? (AKPA)

Od pewnego czasu Marcin Hakiel jest w związku z Dominiką Serowską. Para często pojawia się na branżowych eventach i udziela licznych wywiadów. Równie chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych.

Ostatnio na imprezie Pudelka Dominika pojawiła się w stroju, który wyraźnie eksponował zaokrąglony, ciążowy brzuszek. Natychmiast pojawiły się pytania, na które zresztą celebrytka chętnie udzielała odpowiedzi. Serowska i Hakiel oficjalnie potwierdzili, że ich rodzina w niedługim czasie się powiększy.

Show News postanowił zapytać parę, czy znają już płeć dziecka i czy planują w najbliższym czasie wziąć ślub.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Marcin Hakiel ponownie zostanie ojcem! Dominika ogłosiła ciążę na evencie Pudelka

Marcin Hakiel i Dominika wezmą ślub?

To dopiero początek, także na razie jeszcze nic nie wiadomo (jakiej płci jest dziecko - przyp. red.) - powiedziała Dominika.

Para podkreśliła, że najważniejsze dla nich jest to, aby dziecko było zdrowe. - Już mam parkę także oby było zdrowe, a może się trafią bliźniaki? Może będzie kolejna parka? Zobaczymy, co ma być, to będzie - mówił Marcin Hakiel.

Tancerz i jego partnerka zgodnie podkreślili, że ich związek ma się jak najlepiej oraz że za nic mają nieprzychylne im komentarze.

My mamy taki sam związek, jak mieliśmy na początku. A czy wzbudzamy kontrowersje? Trudno mi powiedzieć. (...) Po prostu jest nam dobrze. Teraz w ogóle fajnie. Jak wszystko będzie dobrze, to niedługo, może nie tak niedługo, ale za jakiś czas, będzie nas więcej - powiedzieli w rozmowie z portalem.

Wszystko jednak na to wskazuje, że ślubu w najbliższym czasie nie będzie. - A nie można bez ślubu mieć bobasa? - skwitowała Dominika. Partnerka Hakiela otwarcie przyznała, że biała suknia i małżeństwo nigdy nie były jej marzeniem.

Autor: PAA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić