oprac. Anna Wajs-Wiejacka| 
aktualizacja 

Afera z Kaźmierską. Donoszą, co straciła

185

Powiedzieć, że Dagmara Kaźmierska nie ma ostatnio najlepszej passy, to jak nic nie powiedzieć. Po ujawnieniu szczegółów jej wyjątkowo mrocznej przeszłości, celebrytka mierzy się z potężną krytyką. Do tego doszły także problemy z realizacją ambitnych planów Kaźmierskiej. Polsat zerwał z nią współpracę. Wycofali się też producenci, którzy planowali nakręcić o niej film.

Afera z Kaźmierską. Donoszą, co straciła
Dagmara Kaźmierska straciła spore pieniądze. Wszystko przez jej mroczną przeszłość. (Instagram)

O tym, że Dagmara Kaźmierska miała w przeszłości problemy z prawem, wiedzieliśmy od dawna. Celebrytka nigdy tego nie ukrywała. Nikt nie spodziewał się jednak, że przeszłość bohaterki "Królowych życia" jest aż tak mroczna. Po kolejnych publikacjach gwiazda znalazła się na cenzurowanym. Od Kaźmierskiej odcięli się jej dotychczasowy i potencjalni pracodawcy.

Dagmara Kaźmierska straciła kontrakt nie tylko ze stacją Polsat. Celebrytka miała w planach projekt, którym miała się zająć po zakończeniu swojej przygody z "Tańcem z gwiazdami". Informator portalu shownews.pl donosi, że książkami Kaźmierskiej jakiś czas temu zainteresował się producent filmowy. Gwiazda "Królowych Życia" miała otrzymać propozycję nakręcenia filmu opowiadającego o jej kontrowersyjnym życiu.

Kaźmierska miała mieć wpływ nie tylko na obsadę filmu, ale gwarancję udziału w zyskach z produkcji. Umowy związane z produkcją miały zostać dopięte po zakończeniu "Tańca z gwiazdami", w którym celebrytka występowała. Publikacje medialne wszystko zmieniły.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Magdalena Cielecka o potencjalnym udziale w "Tańcu z gwiazdami". "Wiem, gdzie są rejony, w które nie chcę się rzucić"
Teraz to można o niej nakręcić jedynie dokument i to dla ludzi o mocnych nerwach. Osoby z przeszłości Dagmary mogłyby opowiedzieć swoje historie. Ludzie zobaczyliby to nawet, gdyby nie pokazano ich twarzy — komentuje źródło shownews.pl.

Kaźmierska nie zamierza się poddawać i zamierza wrócić

Informator portalu wskazuje, że choć Dagmara Kaźmierska popadła w niełaskę, nie traci nadziei, że znów uda jej się wrócić na szczyt. Jeśli wierzyć doniesieniom przebywająca obecnie w Egipcie Kaźmierska próbuje wraz ze swoimi doradcami znaleźć sposób na naprawę mocno zszarganego wizerunku.

Wśród pomysłów na poprawę notowań ma być zaangażowanie się w działalność charytatywną. - Na poważnie zastanawia się, co dobrego może uczynić, by choć trochę odkupić swoje winy. Polubiła swoje medialne życie i swoich fanów — donosi tajemnicze źródło.

Warto zwrócić uwagę, że Dagmara Kaźmierska mimo wszystko nadal ma w sieci wielu fanów.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić