aktualizacja 

Aktorka wychowała prawdziwe "ciacho". 25 lat temu przyszedł na świat

15

Tamara Arciuch ma 25-letniego syna z pierwszego małżeństwa z aktorem Bernardem Szycem. Niedawno Krzysztof obchodził urodziny. Aktorka opublikowała zdjęcia młodego muzyka. Czy 25-latek jest podobny do mamy?

Aktorka wychowała prawdziwe "ciacho". 25 lat temu przyszedł na świat
Tamara Arciuch urodziła pierwszego syna w wieku 24 lat. (Instagram)

Tamara Arciuch od 2009 r. jest związana się z aktorem Bartłomiejem Kasprzykowskim, którego poznała na planie serialu "Halo Hans!". Mało kto już pamięta, że przez lata aktorka była zamężna z Bernardem Szycem, z którym ma syna, Krzysztofa.

Niedawno pierwszy syn aktorki świętował ćwierćwiecze. Z tek okazji Tamara Arciuch opublikowała na Instagramie prywatne zdjęcia z Krzysztofem.

25 lat temu przyszedł na świat ten wspaniały, mądry człowiek. Życzę ci, mój synku, by świat cię nie zawiódł i by każdy twój wybór był najlepszym, byś zawsze był otoczony najlepszymi ludźmi i miłością. Jestem dumna, że jestem twoją mamą - napisała aktorka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Arciuch: "Tęsknię za fajną rolą na dużym ekranie"

25-letni syn aktorki nie poszedł w jej ślady. Obecnie pracuje w radiu i gra na perkusji. Fanki Tamary Arciuch nie szczędziły młodemu muzykowi komplementów.

"Cudowny i przystojny!, "Wow, ale przystojny syn! No ale po takiej mamie to jak inaczej", "Ale przystojny młody mężczyzna!", "Ciacho" - czytamy w komentarzach pod wpisem.

Tamara Arciuch już jakiś czas temu wyznała, że rola rodzica znacząco wpłynęła na jej życie. "Ten człowiek ukształtował moje życie, ukształtował mnie. Tak, nie ja jego, a on mnie. Jest moim przyjacielem, inspiracją, teraz już partnerem" - wyznała w mediach społecznościowych Tamara Arciuch, gdy jej syn świętował 21 urodziny.

Tamara Arciuch z Bartłomiejem Kasprzykowskim ma dwójkę dzieci: 14-letniego Michała i 8-letnią Nadię.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić