Aleksandra Kwaśniewska pokazała męża. Nie uwierzycie, do kogo porównali go internauci

79

Aleksandra Kwaśniewska żyje na tzw. świeczniku od najmłodszych lat. 43-latka od ponad dziesięciu lat jest żoną Kuby Badacha. Mimo iż dziennikarka ceni sobie prywatność, chętnie w sieci dzieli się wspólnymi chwilami spędzonymi z mężem. Ostatnio pochwaliła się ujęciami ze wspólnej podróży. Nie uwierzycie, do kogo internauci porównali męża Kwaśniewskiej.

Aleksandra Kwaśniewska pokazała męża. Nie uwierzycie, do kogo porównali go internauci
Aleksandra Kwaśniewska (AKPA, Kurnikowski)

Aleksandra Kwaśniewska to jedyna córka Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich. Nieobce są jej klimaty polityczne. Przecież dorastała w pałacu prezydenckim. Jej ojciec przez dekadę (1995-2005) pełnił rolę głowy państwa polskiego.

43-latka jest dziennikarką telewizyjną i prezenterką. Na co dzień prężnie działa też w mediach społecznościowych. Trzeba przyznać, że jej posty zawierają dawkę dobrego humoru.

Aleksandra Kwaśniewska w 2006 roku wzięła udział w "Tańcu z gwiazdami". W parze z Rafałem Maserakiem "wytańczyła" sobie drugie miejsce i sympatię publiczności. Po udziale w tanecznym show, jej kariera nabrała rozpędu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Marzena Rogalska zapytała Klaudię Halecjo o willę za 9 millionów złotych. Zatkało ją

Córka Aleksandra Kwaśniewskiego w 2012 roku wyszła za mąż za muzyka Jakuba Badacha. Para nie ma dzieci, co sprawia, że internauci co jakiś czas dopytują się o zamiary powiększenia rodziny.

Aleksandra Kwaśniewska o dzieciach

Aleksandra Kwaśniewska stroni od błysku fleszy i rzadko pokazuje się na ściankach. Córka byłego prezydenta ceni swoją prywatność, jednak w jednym z wywiadów poruszyła tę kwestię.

Nigdy nie chciałam publicznie mówić o swojej bezdzietności, bo stoję na stanowisku, że to nie jest coś, z czego muszę się komukolwiek tłumaczyć. Nieposiadanie dziecka w ogóle nie powinno być przedmiotem pytań - powiedziała w rozmowie z Wysokimi Obcasami.

- Zauważmy, że kobiet, które mają dzieci, nikt nie pyta, czy je planowały, czy zaliczyły wpadkę, czy poczęcie było naturalne, czy in vitro. Tu jakoś czujemy, że to jest temat intymny, ale już w przypadku kobiet, które dzieci nie mają, jest wolna amerykanka: 'Nie chcesz czy nie możesz?'. To jest straszne. Nie rozumiem, jak można nie czuć, że to jest naprawdę o wiele mostów za daleko - dodała Ola Kwaśniewska.

Aleksandra Kwaśniewska pokazała męża. "Myślałam, że...."

Mimo wszystko 41-latka wiedzie szczęśliwe i rodzinne życie. Często w swoich mediach społecznościowych publikuje zdjęcia, czy filmiki z mężem i ukochanym psem. W najnowszym poście pokazała, jak spędziła czas z ukochanym. Co ciekawe, wideo wywołało spore poruszenie w sieci.

Niektórym z komentujących wydawało się bowiem, że Kuba wygląda jak ojciec Aleksandry. "Przepraszam, ale przez pierwszą mikrosekundę myślałam, że jesteś z tatą. Jednak kobiety wybierają partnerów, podobnych do ojców" - napisała jedna z internautek.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić