Andrzej z Plutycz prześwietlony. Są podejrzenia internautów

37

Andrzej Onopiuk jest jednym z głównych bohaterów serialu "Rolnicy. Podlasie". Niektórzy go uwielbiają, a inni mają do niego sporo uwag. Pojawiły się nowe wnioski dotyczące Andrzeja z Plutycz. Znów jest o nim bardzo głośno!

Andrzej z Plutycz prześwietlony. Są podejrzenia internautów
Andrzej z Plutycz (YouTube)

Serial "Rolnicy. Podlasie" cieszy się sporą popularnością. Właśnie w tej produkcji przedstawiane są losy bohaterów z różnych podlaskich miejscowości. Andrzej z Plutycz to jedna z najbardziej charakterystycznych postaci serii.

Generuje on mnóstwo emocji - zarówno tych pozytywnych, jak i negatywnych. Generalnie mnóstwo osób śledzi jego poczynania. Andrzej Onopiuk jest zaś aktywny nie tylko na planie serialu, ale i na platformie YouTube.

Internauci mają do niego szereg uwag. Pojawiają się głosy, że Andrzej Onopiuk nie potrafi właściwie zadbać o gospodarstwo, ani o siebie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Iwona Pavlović o słowach Kaźmierskiej. Czy faktycznie odetchnęła z ulgą? "Cieszę się, że są pary, które pięknie tańczą"

Andrzej z Plutycz w ogniu krytyki

Jakiś czas temu Onopiuka krytykowano za błoto na podwórku. Gdy postanowił się za to zabrać, wydawało się, że zostanie doceniony przez internautów. Nic bardziej mylnego. Spadła na niego kolejna dawka nieprzyjemnych komentarzy.

Andrzej, ale ty leń jesteś, wszyscy muszą robić za ciebie - wyręczasz się wszystkimi
Andrzej nie umie sam pracować, On tylko by zarządzał, nie wiem czy znajdzie taką kobiet, żeby u Niego tak orała, jak On chce, bo ja bym se tak na to nie pozwoliła.
Andrzej to jest leń. On nie ma nawet drygu do lopaty. Żony to on nie znajdzie, bo żadna nie będzie go wyręczala w pracy. A on ewidentnie bez innych sobie nie radzi wcale. Każdego by wykorzystał do pracy, byle samemu nic nie zrobić - grzmią internauci.

Czy Andrzej Onopiuk jakoś odpowie na przytyki internautów? Czas wszystko zweryfikuje. Niewykluczone, że doda mu to energii do cięższej pracy.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić