Andrzej z Plutycz zderzył się ze ścianą. "Za darmo bym nie chciał"

36

Andrzej z Plutycz właściwie zareagował na zmianę pogody i sprawnie przetransportował bele siana na wyższy teren. Te jednak zalała woda. Jednocześnie rolnik z Podlasia zwrócił się z propozycją dla swoich fanów. Internauci ostro go skwitowali i nie szczędzili tym razem gorzkich słów.

Andrzej z Plutycz zderzył się ze ścianą. "Za darmo bym nie chciał"
Andrzej z Plutycz zwrócił się do swoich fanów, ci nie szczędzili gorzkich słów (YouTube)

Andrzej z Plutycz jest bardzo aktywny w przestrzeni internetowej. Ostatnio pokazał nowy film, na którym można zobaczyć, jak zwozi z pola bele siana. Musiał reagować, bo wszędzie zaczęła pojawiać się woda.

Na szczęście Onopiuk postąpił właściwie. W porę uświadomił sobie, co może się wydarzyć.

Do kolan wody. Mam ogromny plus, że bele powywoziłem. Spodziewałem się, że tak może być - podkreślił Andrzej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Anita Sokołowska o serialu "Przyjaciółki" i programie "Taniec z Gwiazdami"

Dość nieoczekiwanie pojawiła się pewna propozycja od Onopiuka. Oznajmił on swoim widzom, że ma do sprzedania bele siana.

To siano mam do sprzedania. Nie chcę dużo pieniędzy. 50 zł za sztukę. Jest ich około 50 sztuk. Bo mi jest za dużo tego siana, chce się jego pozbyć - zaznaczył.

Ale internauci nie zareagowali zbyt entuzjastycznie. Jasno dali do zrozumienia, że nie mają ochoty na interesy z rolnikiem z Plutycz.

"Masakra, te siano po deszczu to się na gnój nadaje", "50zł za przemoczony balot siana? Za darmo bym nie chciał" - czytamy w komentarzach.

"Rolnicy. Podlasie". Najważniejsze informacje o serialu

Serial "Rolnicy. Podlasie" emitowany jest w każdą niedzielę o godzinie 20:00. Można go oglądać na kanale Fokus TV.

Co warto wiedzieć na temat tej produkcji? Oto kluczowe informacje.

Oryginalna produkcja Telewizji Fokus TV. Dzisiaj rolnik musi być nie tylko hodowcą, ale też mechanikiem, ekonomem, księgowym, biologiem i w pewnym zakresie weterynarzem. Uprawa roślin wymaga nie tylko wiedzy na temat wzrostu roślin i różnorodności odmian, ale również ogromnego nakładu pracy, którą trzeba wykonać w ściśle określonym czasie. Tłem opowieści jest wielobarwne Podlasie, region krzyżujących się kultur, mieszania się prawosławia i katolicyzmu, ale przede wszystkim kraina wspaniałych ludzi, kochających ziemię, kultywujących spuściznę po rodzicach, a nawet dziadkach - czytamy na stronie internetowej fokus.tv.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić