Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Andrzej z Plutycz znów podpadł. Wręcz kpią z rolnika

6

Andrzej z Plutycz jest jednym z głównych bohaterów serialu "Rolnicy. Podlasie". Onopiuk regularnie wywołuje dużo emocji. Ostatnio popularny rolnik znów podpadł widzom. Za co oberwało mu się tym razem?

Andrzej z Plutycz znów podpadł. Wręcz kpią z rolnika
Andrzej z Plutycz znów podpadł widzom (YouTube)

Spore poruszenie wywołał nowy film opublikowany na kanale Gienek Andrzej Plutycze na kanale YouTube.

"Masakra ledwo zrobione podwórko, a syf już jak dawniej Andrzej nawet na betonie zrobi błoto", "Nie ma to jak na świeżo zrobionym podwórku gnój rozrzucić", "Jarek u notariusza, ktoś mądrzejszy musi dowodzić na tym gospodarstwie" - piszą internauci.

Obecnie Andrzej z Plutycz cieszy się nowym podwórkiem, z którego usunięte zostało błoto. Pojawił się beton, a pozostałą część terenu utwardzono. Trzeba przyznać, że doszło od imponującej rewolucji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Pokazał nagranie z zorzą. "Trzęsę się cały z wrażenia"

Mimo to Andrzej nadal narzeka. Ostatnio podkreślił, że musiał wykonywać najcięższą możliwą robotę. Chodzi o wywożenie gnoju z obory.

To jest najgorsze, co może być. Mało, że nie wyrwiesz, to jeszcze śmierdzące - zaznaczał.

I właśnie dlatego znów dostał po uszach.

Podwórze kostkuje, kupuje ładowarki, a gnój widłami wywala i nie umie wałka wyłączyć. Gospodarz na medal
Andrzejku chcę tylko tobie powiedzieć, że każda robota dla ciebie jest najgorsza. Natomiast jest coś, co lubisz robić najbardziej, czyli: narzekać, marudzić, mądrować się, pouczać innych, obrażać się i robić wokół siebie bałagan - reagują internauci.

"Rolnicy. Podlasie". Najważniejsze informacje o serialu

Serial "Rolnicy. Podlasie" emitowany jest w każdą niedzielę o godzinie 20:00. Można go oglądać na kanale Fokus TV.

Co warto wiedzieć na temat tej produkcji? Oto kluczowe informacje.

Oryginalna produkcja Telewizji FOKUS TV. Dzisiaj Rolnik musi być nie tylko hodowcą, ale też mechanikiem, ekonomem, księgowym, biologiem i w pewnym zakresie weterynarzem. Uprawa roślin wymaga nie tylko wiedzy na temat wzrostu roślin i różnorodności odmian, ale również ogromnego nakładu pracy, którą trzeba wykonać w ściśle określonym czasie. Tłem opowieści jest wielobarwne Podlasie, region krzyżujących się kultur, mieszania się prawosławia i katolicyzmu, ale przede wszystkim kraina wspaniałych ludzi, kochających ziemię, kultywujących spuściznę po rodzicach, a nawet dziadkach - czytamy na stronie internetowej fokus.tv.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić