Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Andrzej z Plutycz znów to zrobił. Ogromne poruszenie wśród fanów

5

Dzieje się u bohatera serialu "Rolnicy. Plutycze". Andrzej kontynuuje przebudowę obejścia i definitywnie rozstaje się z błotem. Dla wielu fanów produkcji była to atrakcja, zaś Gienek i Andrzej oczywiście uważali to za ogromny problem. W obliczu zmian mocno zawrzało.

Andrzej z Plutycz znów to zrobił. Ogromne poruszenie wśród fanów
Andrzej z Plutycz (YouTube)

Gienek i Andrzej z Plutycz mogą odetchnąć z ulgą. Wszystko dlatego, że udało się usunąć błoto i wyrównać powierzchnię w gospodarstwie Onopiuków. Teraz czas na kolejny etap pracy - betoniarki zaczęły wylewać beton do specjalnych wykopów.

Nagranie z operacji w Plutyczach zamieszczone zostało na kanale "Gienek i Andrzej Plutycze".

Takich gruszek przyjedzie jeszcze parę. Mam nadzieję, że dzisiaj firma spisze się dobrze i ładnie zrobią dla Andrzeja. Żeby nie miał już tego błota. Żeby miał lżej na tym podwórku - powiedział Jarek.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Firmy zwalniają pracowników. Eksperci: to są lokalne dramaty, tragedii na rynku nie ma

Pogoda w pełni sprzyjała pracy, bo było ciepło i słonecznie. Wykopy bardzo szybko zapełniono betonem. Tym samym udało się pięknie uporządkować teren przy gospodarstwie.

Internauci uderzają w Andrzeja z Plutycz

Po raz kolejny w Plutyczach dowodził Jarek, a nie Andrzej. Na nagraniu widać, jak kieruje pracami. Niektórzy dostrzegli w tym plusy. Byli też tacy, którzy nie szczędzili uszczypliwości Andrzejowi. Generalnie pojawiło się spore poruszenie wśród internautów.

"Dobrze, że Andrzeja tam nie było", "Składamy się na nowy traktor dla Jarka? Dobry, mądry, pracowity chłopak, nie to, co Andrzej", "Brat Andrzeja powinien przejąć to gospodarstwo widać, że chłopakowi się chcę" - piszą.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić