Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" podjął ryzyko. "Będzie jeszcze płakał"

1

Andrzej z Plutycz w jednym z filmów postanowił opowiedzieć o swojej inwestycji. Słynny rolnik spotkał się nawet z agentem, co wyraźnie pokazuje, że poważnie myśli o nowym przedsięwzięciu. Nie wszyscy jednak zapatrują się na to optymistycznie.

Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" podjął ryzyko. "Będzie jeszcze płakał"
Andrzej z Plutycz (YouTube)

Program "Rolnicy. Podlasie" cieszy się sporą popularnością. Produkcję uważnie śledzi wielu Polaków. Z zaciekawieniem sprawdzają oni, co słychać między innymi w Plutyczach, gdzie dowodzą Gienek oraz Andrzej Onopiukowie. Los tych rolników bywa przewrotny.

Ostatnimi czasy w Plutyczach dzieje się naprawdę sporo. W jednym z ostatnich filmików Andrzej opowiedział o swojej nowej inwestycji. Za pośrednictwem platformy YouTube ujawnił, że zdecydował się na termomodernizację domu. Odwiedził go nawet agent, który ma pomóc Onopiukowi w uzyskaniu dotacji od państwa.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska o świętowaniu urodzin swoich córeczek. Co myśli o wystawnych urodzinach organizowanych dla dzieci?

W domu Andrzeja dojdzie do wymiany źródła ogrzewania, ocieplenia ścian i instalacji fotowoltaiki.

Andrzej Onopiuk był pełen optymizmu. Jego pozytywnego nastawienia nie podzielili internauci. Brutalnie sprowadzili go na ziemię.

"Ludzie są naiwni", "To jest pułapka!", "Naciągacze", "Będzie jeszcze płakał" - czytamy w komentarzach.

"Rolnicy. Podlasie". Najważniejsze informacje o serialu

Serial "Rolnicy. Podlasie" emitowany jest w każdą niedzielę o godzinie 20:00. Można go oglądać na kanale Fokus TV.

Co warto wiedzieć na temat tej produkcji? Oto kluczowe informacje.

Oryginalna produkcja Telewizji FOKUS TV. Dzisiaj Rolnik musi być nie tylko hodowcą, ale też mechanikiem, ekonomem, księgowym, biologiem i w pewnym zakresie weterynarzem. Uprawa roślin wymaga nie tylko wiedzy na temat wzrostu roślin i różnorodności odmian, ale również ogromnego nakładu pracy, którą trzeba wykonać w ściśle określonym czasie. Tłem opowieści jest wielobarwne Podlasie, region krzyżujących się kultur, mieszania się prawosławia i katolicyzmu, ale przede wszystkim kraina wspaniałych ludzi, kochających ziemię, kultywujących spuściznę po rodzicach, a nawet dziadkach - czytamy na stronie internetowej fokus.tv.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić