Anna Wajs-Wiejacka
Anna Wajs-Wiejacka| 

Andrzeja z Plutycz czeka niespodzianka. Widzów też

0

Fani programu "Rolnicy. Podlasie" już w niedzielę 24 marca będą mieli okazję zobaczyć premierowy odcinek serialu. Emocji z pewnością nie zabraknie, bo odwiedzimy gospodarstwa Andrzeja z Plutycz, Emili Korolczuk z Laszek oraz Tomka i Moniki z Pokaniewa. Co czeka bohaterów? Nie obędzie się bez niespodzianek.

Andrzeja z Plutycz czeka niespodzianka. Widzów też
Bohaterowie programu "Rolnicy Podlasi" (Facebook)

W niedzielę, 24 marca fani "Rolników. Podlasie" będą mieli okazję zobaczyć premierowy odcinek formatu, który doczekał się już o 6 sezonów. Na widzów, podobnie jak na Andrzeja z Plutycz czeka niespodzianka. Wygląda na to, że będzie to coś pozytywnego, przynajmniej na to wskazuje cytowana przez "Super Express" wymiana zdań. Na słowa Jarka, że to "miało być bliżej domu postawione", stwierdza, że jego zdaniem "dobrze jest zrobione". O co dokładnie chodzi? Przekonamy się już niebawem!

Widzowie będą mieli okazję zajrzeć także do gospodarstwa w Pokaniewie, gdzie pracy nie brakuje. Monika podzieli się swoim przepisem na drobną chwilę relaksu, która oczywiście będzie wiązała się z licznymi obowiązkami w gospodarstwie.

Na brak pracy nie będą narzekali taki w Leszkach. 37-letnia Emilia ma na głowie nie tylko gospodarstwo. Rolniczka zdecydowała się także wystartować w wyborach samorządowych. Emilia ma nadzieję na mandat radnej w Radzie Miejskiej w Zabłudowie. Rolniczka nie zdecydowała się startować z list znanych ogólnopolskich komitetów, ale z lokalnego KWW Mieszkańcy Gminy Zabłudów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Kraina wiecznej wiosny zachwyci każdego. Dolecimy tanimi liniami

Premierowy odcinek "Rolników Podlasie" wyemitowany zostanie w niedzielę 24 marca o godzinie 20:00 na Focus TV.

Nie tylko rolnicy, ale i "Żony Podlasia"

W niedzielne wieczory sympatycy Podlasia będą mieli okazję zobaczyć nie tylko co słychać u ich ulubionych rolników, ale także kolejny odcinek nowego formatu. "Żony Podlasia" zadebiutował na antenie TTV 3 marca bieżącego roku.

W kolejnych odcinkach widzowie mogą śledzić losy Jasi, Aldony, Magdy, Hani i Niny. Na stronie programu możemy przeczytać, że bohaterki "żyją według własnych zasad i na przekór temu, co ludzie powiedzą"

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić