Andrzejowi i Gienkowi z Plutycz brakuje pieniędzy. Mają pewien pomysł

2

Andrzej z Plutycz jest niewątpliwie jednym z najpopularniejszych rolników w naszym kraju. Ci, którzy śledzą jego ruchy, z pewnością zdają sobie sprawę z tego, że regularnie musi mierzyć się z rozmaitymi problemami. Teraz narzeka na brak pieniędzy. Jednak wraz z ojcem mają pomysł na nowy biznes.

Andrzejowi i Gienkowi z Plutycz brakuje pieniędzy. Mają pewien pomysł
Andrzejowi i Gienkowi z Plutycz brakuje pieniędzy. Mają pewien pomysł (YouTube, @GienekiAndrzejPlutycze)

Serial "Rolnicy. Podlasie" cieszy się ogromną popularnością. Produkcja przedstawia losy polskich rolników - m.in. Andrzeja z Plutycz i jego ojca - Gienka. Są to najbardziej charakterystyczni bohaterowie wspomnianego formatu.

Ich poczynania można śledzić nie tylko za pośrednictwem telewizji, ale również w internecie. Ich kanał "Gienek i Andrzej Plutycze" na YouTubie subskrybuje 112 tys. osób.

Niedawno informowaliśmy, że Andrzej ma problemy ze zdrowiem. W związku z czym przebywa w Szklarskiej Porębie. Okazuje się, że bohater serialu opuścił już sanatorium i wrócił do swoich obowiązków na gospodarstwie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Przyszli teściowie wspierali Roxie na widowni. Jej rodzice pojawią się na odcinku live? "Mają swoje zobowiązania, ale..."

Andrzejowi i Gienkowi z Plutycz brakuje pieniędzy. Mają pewien pomysł

Z najnowszego odcinaka opublikowanego w internecie dowiadujemy się, że rolnik chciałby odnowić gospodarstwo, jednak brakuje mu pieniędzy. - Wiesz co najgorsze w dzisiejszych czasach, czego nie ma... (...) Chodzi o pieniądze. Chęci są, ale brak pieniędzy niestety. W dzisiejszych czasach to chyba u każdego pieniędzy nie ma - stwierdził.

Jednak Andrzej z Plutycz wpadł na pewien pomysł. Mężczyzna wraz z Jarkiem wybrał się po kukurydzę. Zakupił aż 500 kilogramów produktu.

Przyjechałem (...) kupić dla taty kukurydzę, bo bieduje, że mocno teraz trzy kaczki niosą, a nie ma kukurydzy. Chce handlować jajkami od kaczek i potrzebna jemu kukurydza - powiedział Andrzej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Andrzej i Jarek robią zakupy dla Gienka Szykują się wielkie zmiany w Plutyczach Rolnicy z Podlasia
Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić