Anna Bogusiewicz opuściła TVP. To jedna z gwiazd "Wiadomości"

1

Kolejna ważna postać opuszcza szeregi TVP! Tym razem z telewizją publiczną pożegnała się Anna Bogusiewicz. To jedna z gwiazd "Wiadomości". Bogusiewicz prężnie działała jednak także w TVP Info. Dlaczego opuściła TVP?

Anna Bogusiewicz opuściła TVP. To jedna z gwiazd "Wiadomości"
Anna Bogusiewicz (AKPA)

Anna Bogusiewicz z Telewizją Polską była związana od siedmiu lat. Zaczynała na stanowisku researcherki w programie "Wiadomości". Po kilku latach została prowadzącą pasm informacyjnych w TVP Info (m.in. "Info Poranka".).

Jesienią 2023 roku zrobiła kolejny krok w rozwoju swojej kariery. Wtedy dołączyła do gospodarzy "Planu dnia". Mogliśmy ją oglądać także w "Wiadomościach".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Jakim tatą jest "Lewy"? Zdradził, jak spędza czas z córkami

Pod koniec listopada 2023 roku Bogusiewicz nagle zniknęła z TVP. Dziennikarka przebywała na zwolnieniu lekarskim. Do pracy miała wrócić pod koniec stycznia.

To koniec. Anna Bogusiewicz nie pracuje już w TVP

Tymczasem stało się jasne, że Bogusiewicz nie zobaczymy już w Telewizji Polskiej. Potwierdziło to Centrum Informacji TVP w rozmowie z Wirtualnymi Mediami.

Pani Anna Bogusiewicz nie jest już pracownikiem Telewizji Polskiej - poinformowano.

O przyczynach opuszczenia TVP przez Bogusiewicz - przynajmniej oficjalnie - nie wiadomo nic. Sama dziennikarka nie wypowiedziała się na temat odejścia ze stacji.

Trudno powiedzieć, jakie plany ma Anna Bogusiewicz. Czas pokaże, czy postąpi tak, jak kilku innych byłych pracowników publicznego nadawcy. Przypomnijmy, że Adrian Klarenbach, Rafał Patyra, Michał Rachoń czy Danuta Holecka postanowili przenieść się do Telewizji Republika.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić