Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Anna Wendzikowska znów w TV? Wymowny komentarz gwiazdy

0

Anna Wendzikowska już od wielu lat spełnia się w rolach dziennikarki oraz influencerki. W rozmowie z dziennikiem "Super Express" gwiazda odniosła się do swojej przyszłości. Ujawniła również, czy dostaje propozycje powrotu do telewizji.

Anna Wendzikowska znów w TV? Wymowny komentarz gwiazdy
Anna Wendzikowska (AKPA, AKPA)

Anna Wendzikowska przez wiele lat pracowała w TVN. Dzięki temu zyskała status twarzy tej stacji. Jakiś czas temu rozstała się z TVN-em i skupiła się na sobie.

Aktualnie gwiazda spełnia się jako influencerka, a także mentorka. Poza tym organizuje wyprawy na Bali.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Luna o Eurowizji, hejcie i swoim samopoczuciu. "To były takie igrzyska śmierci"

W rozmowie z dziennikiem "Super Express" mówiła o swojej przyszłości. Zdradziła jednocześnie, że otrzymuje rozmaite propozycje. A czy jest szansa na to, że wróci do telewizji?

Ja nie mam w ogóle takiego planu. Pojawiają się różne opcje, różne propozycje. Ja na nie odpowiadam w jakimś sensie na bieżąco. To są różne opcje, nawet takie, o których bym nie pomyślała, które mi się nie śniły. Niewykluczone, że droga zaprowadzi mnie jeszcze do telewizji. Nie wiem, czy to można tak powiedzieć, ale nie wiem, czy telewizja się nie kończy - podkreśliła.

Następnie zwróciła uwagę na to, że aktualnie telewizja zmienia swoją pozycję. Jednocześnie wyznała, że wierzy w to, że czeka ją jeszcze wiele projektów, ale "już na pewno na jej zasadach".

Anna Wendzikowska: Stawiam na siebie

Anna Wendzikowska jasno dała do zrozumienia, że obecnie stawia na swoje własne projekty i promowanie siebie. Skupia się na tworzeniu podcastu i pisaniu następnej książki.

Stawiam na siebie. Stawiam na te rzeczy, które w danym momencie, które wydają mi się być w przypływie. Tworzę swój podcast, tworzę kolejną książkę, a co będzie dalej, zobaczymy - powiedziała niezobowiązująco Anna Wendzikowska, cytowana przez "Super Express".
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić