aktualizacja 

Blanka Lipińska ma nagłe wybuchy złości. W końcu usłyszała diagnozę

25

Blanka Lipińska cieszy się niemałą popularnością. Fani uważnie śledzą jej poczynania w mediach społecznościowych. Właśnie tam ostatnio podzieliła się dość zaskakującą wiadomością. Wyznała, że specjaliści w końcu zdołali ją poprawnie zdiagnozować. Teraz artystka zamierza rozpocząć terapię.

Blanka Lipińska ma nagłe wybuchy złości. W końcu usłyszała diagnozę
Blanka Lipińska (AKPA)

Blanka Lipińska wywołuje mnóstwo emocji. To właśnie ona stoi za kontrowersyjną serią pikantnych romansów "365 dni". Za sprawą erotyków zyskała niemałą popularność. Oczywiście do tego doszły ogromne zarobki.

Lipińska regularnie informuje o swoich życiowych doświadczeniach. Tym razem przekazała zaskakujące informacje. Okazuje się, że poznała przełomową diagnozę. Teraz już wie, skąd w jej życiu problematyczne nagłe wybuchy złości.

Poczułam naprawdę ogromną ulgę, bo okazało się, że to z czym borykam się przez całe swoje dorosłe życie, to, z czym pracowałam na terapii bezskutecznie - moje wybuchy złości (...), to nie jest kwestia tego, że nie robię progresu na terapii, tylko kwestia zaburzeń neurologicznych - oznajmiła Lipińska na instagramowym profilu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Odkąd zacząłem robić rybę w ten sposób, cała rodzina nie chce jeść nic innego. To ich ulubiona kombinacja

Blanka Lipińska ma ADHD

Artystka otwarcie ujawniła, że lekarze zdiagnozowali u niej ADHD. Blanka Lipińska absolutnie nie ukrywa, że cieszy się z tego, iż w końcu udało się wykryć jej problem.

Najbardziej cieszę się ze względu na siebie, ale cieszę się również ze względu na moich bliskich - podkreśliła celebrytka.

Blanka Lipińska poinformowała, że teraz zamierza rozpocząć terapię. Oczywiście zrobi wszystko, by dobrać odpowiednie leki. Artystka chce doprowadzić do wyeliminowania wszelkich problemów zdrowotnych, co poprawi komfort jej życia.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić