Adam Dąbrowski
Adam Dąbrowski| 
aktualizacja 

Brytyjskie media donoszą o złym stanie księżnej Kate. "Wymiotuje, ma nudności, wypadają jej włosy"

37

Czołowe postaci rodziny królewskiej nie wezmą udziału w ślubie Hugh Grosvenora, 7. księcia Westministeru. Brytyjskie media donoszą, że ma to związek z pogorszeniem się stanu zdrowia księżnej Kate, która jest w trakcie chemioterapii.

Brytyjskie media donoszą o złym stanie księżnej Kate. "Wymiotuje, ma nudności, wypadają jej włosy"
Brytyjska "Marca" donosi, że księżna Kate zmaga się ze skutkami ubocznymi chemioterapii. (GETTY, Anadolu Agency)

Wieść o nowotworze Kate Middleton wywołała ogromne poruszenie nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale również na całym świecie. Od momentu upublicznienia tej informacji, rodzina królewska zamknęła się przed mediami, a doniesienia na temat stanu zdrowia księżnej są przeważnie oparte na niepotwierdzonych informacjach.

Wielka Brytania żyje ślubem Hugh Grosvenora, 7. książe Westministeru, który ożeni się z Olivią Henson. Jest on chrześniakiem króla Karola i ojcem chrzestnym syna księcia Harry'ego, Archiego. Warto wspomnieć, że to najbogatszy młodym Brytyjczyk, który nie przekroczył 40. roku życia. Jego majątek "The Sunday Times" szacuje na zawrotną sumę 10,127 miliardów funtów brytyjskich.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Ulewne deszcze w Niemczech. Żywioł niszczył wszystko na swojej drodze

Na uroczystości zabraknie jednak czołowych postaci brytyjskiej monarchii - króla Karola, księcia Williama oraz księżny Kate. Brytyjska "Marca" powołując się na informatora donosi, że chora na raka księżna zmaga się ze skutkami ubocznymi chemioterapii.

Księżna wymiotuje, zmaga się także z nudnościami. Kate Middleton cierpi na wypadanie włosów i utratę wagi w związku z walką z nieujawnioną postacią raka - czytamy w brytyjskiej wersji "Marca".

Wiadomo, że książę William trwa przy chorej żonie, będąc dla niej podporą, oraz opiekuje się dziećmi, godząc to ze służbą.

Dla nich obojga to niezbadane terytorium. William ogranicza podróże i wykonuje więcej spotkań na odległość, dając jasno do zrozumienia, że ​​Kate i dzieci są na pierwszym miejscu - informuje informator "National Enquirer".
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić