Anna Wajs-Wiejacka
Anna Wajs-Wiejacka| 

Była narzeczona Wactora zabrała głos. "Zastrzeliłeś niewłaściwego człowieka"

33

Śmierć Johnny'ego Wactora wywołała ogromne poruszenie. Była narzeczona aktora zamieściła w sieci nagranie, w którym zwróciła się nie tylko do swojego byłego partnera, ale i do osoby, która go zamordowała. - Zastrzeliłeś niewłaściwego człowieka - powiedziała ze łzami w oczach. Poprosiła też o pomoc w znalezieniu sprawcy.

Była narzeczona Wactora zabrała głos. "Zastrzeliłeś niewłaściwego człowieka"
Była narzeczona Wactora zabrała głos. "Zastrzeliłeś niewłaściwego człowieka" (Instagram)

37-letni aktor Johnny Wactor został śmiertelnie postrzelony przez napastników, próbujących okraść jego samochód. Śmierć gwiazdy serialu "Szpital miejski" poruszyła tysiące osób. Głos w sprawie zabrała także była narzeczona Wactora, aktorka Tessa Farrell. Na nagraniu zamieszczonym w sieci mówiła o konieczności zaostrzenia przepisów, która pozwoli zapanować nad gwałtownie rosnącą liczbą przestępstw w Los Angeles.

Jeśli ogląda to osoba, która to zrobiła, to przykro mi, ale zastrzeliłeś niewłaściwego człowieka. Możesz znaleźć prawdziwą pracę. Wiem, że rynek pracy jest trudny, ale wszyscy jesteśmy na nim razem. Nie musisz kraść, a zwłaszcza odbierać komuś życia w imię tego — mówi na nagraniu zapłakana Tessa Farrell.

Była narzeczona Johnny'ego Wactora w emocjonalnym wystąpieniu stwierdziła, że w dalszym ciągu "przywiązujemy zbyt małą wagę do życia". Podkreśliła, że nadszedł czas, aby "wprowadzić zmiany jako społeczność" i "wspierać się nawzajem". - Może na tym właśnie polega dar Johnny'ego dla nas, może on daje to wszystkim nas — stwierdziła aktorka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Autobus stanął w ogniu na S5. Pojazdem podróżowały dzieci

Farrell w swoim poruszającym poniedziałkowym nagraniu zaapelowała do internautów o pomoc w odnalezieniu osób odpowiedzialnych za śmierci Johnny'ego Wactora. - Ci przestępcy nie mogą ciągle przebywać na ulicy i nie ponosić konsekwencji za swoje czyny — powiedziała. Dodała, że wciąż ginie zbyt wielu ludzi. - To nie jest w porządku. To nie może się dalej zdarzać — podkreśliła.

Poruszający apel po śmierci Johnny'ego Wactora

Tessa Farrell wezwała wszystkich, żeby byli jak Johnny Wactor. Podkreśliła, że on nigdy nie bał się "robić tego, co słuszne". - Johnny się nie zgadzał i cały czas robił to, co słuszne. Bądźmy więc jak Johnny, wstańmy i róbmy to, co słuszne — wzywała.

W swoim poruszającym wystąpieniu zwróciła się też bezpośrednio do swojego byłego narzeczonego. - Johnny, jeśli patrzysz z góry, bardzo cię kocham i jestem z ciebie bardzo dumny za osobę, którą się stałeś, i przeszkody, które pokonałeś — zapewniła, dodając, że w dalszym ciągu nosi pierścionek zaręczynowy od niego.

Zawsze inspirowałeś moją pracę i to, co robię. Nie byłoby mnie tutaj bez tego, czego mnie nauczyłeś. Dziękuję, Johnny. Kocham cię. Tęsknię za tobą. Mam nadzieję, że te ostatnie chwile były dla ciebie w porządku i cieszę się, że ktoś był z tobą — dodała.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Johnny Wactor zginął przez katalizator

Rodzina aktora poinformowała, że Wactor "został postrzelony w sobotę około 3 nad ranem, kiedy przeszkodził trzem mężczyznom kradnącym katalizator z jego samochodu w Los Angeles". Kiedy wyszedł na ulicę ze swoim współpracownikiem, zobaczył kogoś przy swoim samochodzie i pomyślał, że jest holowany. Gdy podszedł, jeden z zamaskowanych napastników zaczął strzelać.

Jak poinformowała policja, trzej napastnicy zbiegli z miejsca zdarzenia i do tej pory nie udało się ich zatrzymać. Służby wskazują, że chcieli ukraść z samochodu Wactora katalizator.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić