Cezary Pazura dostał list od fanki. Nietypowa prośba

20

Cezary Pazura opublikował w mediach społecznościowych treść listu, jaki otrzymał od młodej fanki. Dorotka zwróciła się do aktora z nietypową prośbą. O co konkretnie poprosiła uczennica?

Cezary Pazura dostał list od fanki. Nietypowa prośba
Cezary Pazura. (Instagram)

Cezary Pazura to znany i lubiany aktor komediowy. Największą popularność przyniosła mu rola w serialu "13 posterunek" oraz w filmie "Kiler" i "Kiler-ów 2-óch". Aktor ma fanów w różnym wieku. Udowadnia to list od uczennicy, którego treść Pazura ujawnił na Instagramie.

Autorka listu - Dorotka zwróciła się do aktora z dość nietypową prośbą. "Spóźnię się i Dorotka nie pojedzie na wycieczkę, a chcę pozostać dobrym człowiekiem. Dorotko z Jerzykowa, dopiero dziś dostałem twój list! Pomóżcie i przekażcie Dorotce, że odrobię pracę domową" - opisał tajemniczo Cezary Pazura.

Drogi panie wujku Czarku, mam na imię Dorotka i mam zadanie ze szkoły. Pani powiedziała, że jak jakaś sławna i dobra osoba odpowie na trzy pytania, to pojedziemy na wycieczkę, a ja nie znam nikogo bardziej sławnego niż pan i bardzo chciałabym pojechać na wycieczkę. Bardzo poproszę o odpowiedzi - napisała w liście uczennica.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Cezary Pazura o Januszu Rewińskim. Co się dzieje z Siarą?

Następnie aktor przeczytał pytania od Dorotki, jedno z nich brzmiało: "Cofasz się w czasie, masz 18 lat, co zrobiłbyś inaczej i dlaczego?". Pazura zaznaczył, że list otrzymał 15 lutego, natomiast na odpowiedź miał czas do 14 lutego.

W nagraniu Pazura podkreślił, że mimo spóźnienia ma nadzieję, że dzieci wyjadą na wycieczkę. Aktor zapewnił, że jak najszybciej odpisze na pytania.

Internauci są rozczuleni listem od małej dziewczynki. "Cudownie, że Pan odpowiada na listy od fanów", "Ale cudny list! I to, że Wujek Czarek odpowiada na takie listy! Oby wycieczka się odbyła", "Nauczycielka w szoku, Dorotka zadowolona, czekam na rozwój sytuacji" - czytamy w komentarzach.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić