Córka Marty Kaczyńskiej studiuje w Korei. Opublikowała nowe zdjęcia. Podobna do mamy?

229

Najstarsza córka Marty Kaczyńskiej studiuje w Seulu (Korea Południowa). Wnuczka prezydenta Lecha Kaczyńskiego świetnie sobie radzi w nowym miejscu. Właśnie wrzuciła do mediów społecznościowych kilka zdjęć z Korei. Zauważacie podobieństwo do mamy?

Córka Marty Kaczyńskiej studiuje w Korei. Opublikowała nowe zdjęcia. Podobna do mamy?
Marta Kaczyńska (AKPA, AKPA)

Marta Kaczyńska stara się chronić prywatność swoich dzieci. Córka pary prezydenckiej ma 21-letnią córkę Ewę, 17-letnią Martynę i 5-letniego Stanisława. Jakiś czas temu najstarsza córka wyprowadziła się na studia aż do Seulu.

Ze zdjęć, które Ewa Dubieniecka publikuje w sieci można wnioskować, że wnuczka pary prezydenckiej bardzo dobrze radzi sobie w Korei. 21-latka studiuje na Yonsei University, czyli chrześcijańskim prywatnym uniwersytecie badawczym. Na swoim Instagramie zamieszcza zdjęcia m.in. ze spacerów po Seulu.

Ewa Dubieniecka zniknęła z mediów społecznościowych po tym, jak jej mama urodziła syna Stanisława. - Zgadnijcie, co się stało - napisała wówczas w sieci, publikując zdjęcie przybranego braciszka. Ojcem 5-latka jest Piotr Zieliński, obecny partner Kaczyńskiej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Małżeństwa Kaczyńskiej i Dubienieckiego nie da się już uratować

Najstarsza córka Marty nie przypuszczała, że jej wpis wywoła tyle uszczypliwych reakcji na temat córki Lecha i Marii Kaczyńskich. Po tym wpisie na długo zniknęła z sieci.

Niedawno młoda dziewczyna znów wznowiła działalność na Instagramie. Na zdjęciach widzimy, że 21-latka świetnie się wpasowała w koreańską kulturę. Stylizuje się na miejscowe studentki. Pod jej zdjęciami pojawiły się komentarze młodszej siostry Martyny w języku koreańskim.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić