Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Cóż to będzie za wesele. Wyszło na jaw, kogo zatrudniła Roxana Węgiel

11

"Super Express" ujawnił, że Roksana Węgiel i Kevin Mglej zdecydowali się na sięgnięcie po specjalistkę z najwyższej półki. Wyszło na jaw, że ich ślub koordynuje Iza Janachowska. Bardzo wspiera zakochanych w planowaniu sierpniowej uroczystości.

Cóż to będzie za wesele. Wyszło na jaw, kogo zatrudniła Roxana Węgiel
Roksana Węgiel, Kevin Mglej (AKPA, AKPA)

"Super Express" donosi o niezwykłym wsparciu dla Roksany Węgiel i Kevina Mgleja. Ujawniono, że ich śluby koordynuje Iza Janachowska.

Iza pomaga w organizacji sierpniowego wesela i ceremonii kościelnej, ale pomogła im też w szybkim ogarnięciu ślubu cywilnego, który odbył się już jakiś czas temu - powiedziało źródło tabloidu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Małgorzata Rozenek o sytuacji na wschodniej granicy.

Janachowska podobno bardzo mocno pomogła znanej parze.

Wykorzystała swoje znajomości jako ekspertka ślubna i pomogła w przyspieszeniu terminu ceremonii cywilnej w urzędzie pod Warszawą. Wszystko po to, żeby umierająca babcia Kevina, Barbara, mogła jeszcze przeżyć takie wzruszenie - dodał informator "SE".

Zakochani skupiają się jednak nie tylko na przygotowaniach do ślubu. Ostatnio para udała się do Paryża. Roksana i Kevin ładowali więc akumulatory w towarzystwie przepięknych widoków.

Taki wyjazd na pewno im się przydał - tym bardziej, że w ostatnich miesiącach spędzali ze sobą nieco mniej czasu z uwagi na występy Roxie w "Tańcu z gwiazdami".

Ślub cywilny Roksany Węgiel i Kevina Mgleja

Przypomnijmy, że ślub cywilny Roksany i Kevina został przyspieszony. Para powiedziała sobie "tak" już w marcu bieżącego roku. Na taki krok zakochani zdecydowali się z uwagi na pogarszający się stan zdrowia babci 27-latka. Kobieta zmarła krótko po ceremonii.

Roksana i Kevin nie mogli dłużej czekać. Babcia 27-latka, z którą był bardzo związany, była ciężko chora - mówił informator Pudelka.

Ślub kościelny tej pary - według ustaleń medialnych - ma dojść do skutku w sierpniu. Ceremonia odbędzie się w Jaśle.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić