Donald Trump zaniedbuje wnuka? Wymowne nagranie

2

Na nagraniu, które pojawiło się w sieci, możemy zaobserwować zastanawiające zachowanie byłego prezydenta USA. Wygląda na to, że Donald Trump zlekceważył własnego wnuka w weekend podczas gali UFC.

Donald Trump zaniedbuje wnuka? Wymowne nagranie
Wygląda na to, że Donald Trump zlekceważył własnego wnuka w weekend podczas gali UFC (GETTY, Chris Unger)

Donald Trump pojawił się w weekend na gali UFC 299. Towarzyszyli mu córka Ivanka wraz z 10-letnim synem Josephem i mężem Jaredem Kushnerem. Na nagraniu, które obiega sieć, widzimy, jak były prezydent USA przemieszcza się w tłumie, witając się z różnymi osobami. Kiedy natomiast przechodzi obok swojego wnuczka, zwyczajnie go ignoruje z lodowatym wyrazem twarzy.

Trump całuje Ivankę i wita się z Jaredem, ale ich syna Josepha, najzwyczajniej w świecie omija bez słowa.

Widać, że chłopcu zrobiło się przykro, bo ze smutkiem opuszcza głowę. Ivanka Trump również nie wygląda na zachwyconą. Natychmiast pospieszyła ze wsparciem, przytulając chłopca. Jednak nic nie wskazuje na to, by w czymś to pomogło. Joseph zdawał się być bardzo rozczarowany.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Caroline Derpienski mówi o imprezie u Donalda Trumpa. "Powiedział mi, że jestem BJUTIFUL"

- Widzę, że Ivanka była bardzo wkurzona. Trump przemknął obok własnego wnuka, gdy podchodził do gwiazd z listy B, a dzieciak był nieźle wkurzony. Oto, kto naprawdę kryje się za fałszywym show - napisał w serwisie X amerykański adwokat Ron Filipkowski.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Być może Trump po prostu się spieszył, jednak nie poświęcał swojemu 10-letniemu wnukowi żadnej uwagi. Takie zachowanie mogło być dla małego dziecka dość przykrym doświadczeniem.

Donald Trump wielokrotnie podkreślał w mediach, jak ważna jest dla niego rodzina i wiadomo, że z wnukiem Josephem łączy go szczególna więź. Niejednokrotnie mogliśmy obserwować fotografie, jak spaceruje z chłopcem za rękę lub gdy spędza z nim czas wolny.

Były prezydent USA ma liczną rodzinę i doczekał się już dziesięciorga wnuków.

Autor: PAA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić