oprac. Anna Wajs-Wiejacka| 

Doniesienia z domu Rozenek-Majdan. "To są ostatnie miesiące"

8

Przed Małgorzatą Rozenek-Majdan niezwykle trudne wyznanie. Najstarszy syn celebrytki zdecydował się wyfrunąć z rodzinnego gniazda. W rozmowie z "Plotekiem" przyznała, że nie spodziewała się, że tak bardzo dotknie ją wyprowadzka syna.

Doniesienia z domu Rozenek-Majdan. "To są ostatnie miesiące"
Małgorzata Rozenek-Majdan mówi o wysokich cenach mieszkań i wyprowadzce najstarszego syna. (fot. Instagram)

Małgorzata Rozenek-Majdan ma przed sobą trudne chwile. Jej najstarszy syn lada moment wyfrunie z rodzinnego gniazda. Rozstanie nie będzie łatwe, tym bardziej że Stanisław nie tylko nie będzie mieszkał w tym samym mieście, co jego rodzice, ale nawet nie w tym samym kraju! Jak się okazuje syn Małgorzaty Rozenek-Majdan i Jacka Rozenka zdecydował się wyjechać za granicę.

Zupełnie poważnie, nie spodziewałam się tego, jak bardzo to mnie dotknie. Wydawało mi się, że przyjdzie mi to z łatwością, bo oczywiście rozumiem, że dzieci wychowuje się po to, żeby oddać je światu. Ale jak mam poczucie, że to są ostatnie miesiące, w których Staś mieszka w domu, to łamie mi się serce — powiedziała "Plotkowi" Małgorzata Rozenek-Majdan.

Rozenek-Majdan przyznała, że udało jej się namówić syna, żeby został w Europie. Stanisław planował wyjechać do Kanady, co dla gwiazdy było trudne do zaakceptowania. Jej syna miał przekonać argument, że jeśli zostanie na kontynencie, łatwiej będzie im się odwiedzać.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Jakie plany na Dzień Matki ma Anna Czartoryska?

Gwiazda zdradziła, że jej syn stoi przed wyborem swojej drogi życiowej. Jego pierwszym wyborem jest moda i marketing dóbr luksusowych, choć w ostatnim czasie jego pasją stały się nauki polityczne i stosunki międzynarodowe. Małgorzata Rozenek-Majdan nie ukrywa, że kibicuje drugiej opcji.

Małgorzata Rozenek-Majdan o cenach nieruchomości

Celebrytka stara się odciągnąć myśli od wyprowadzki syna, przekierowując je na czekającą ją budowę domu. Jak zdradziła, zaczyna odliczać dni do startu budowy, choć jednocześnie nie wyklucza, że może do niej w ogóle nie dojść. - Wszystko w moim życiu jest takie, że nie zdziwię się, jak w ostatniej chwili nastąpi jakiś zwrot akcji i np. się okaże, że kupiliśmy jakąś gotową nieruchomość — powiedziała.

Rozenek-Majdan podzieliła się także swoją refleksją na temat cen mieszkań. - Ostatnie 30 lat polskiej historii pokazały, że ceny nieruchomości niestety — dla wielu młodych — idą w górę — stwierdziła. Dodała też, że "to bezpieczna inwestycja, na której się na pewno nie straci". Ona sama zadbała o to, żeby jej synowie nie musieli zmierzyć się z problemem zakupu mieszkania samodzielnie. W jednym z wywiadów zdradziła, że kupiła dla nich mieszkania.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić