oprac. Aneta Polak| 

Filip Bobek w "Tańcu z Gwiazdami"? Już wieszczą mu zwycięstwo

0

15. już edycja "Tańca z Gwiazdami" wystartuje dokładnie 8 września. Kogo tym razem zobaczymy na parkiecie? Choć nie ujawniono jeszcze oficjalnej listy uczestników, pojawiły się doniesienia, że o Kryształową Kulę zawalczy m.in. dawno niewidziany Filip Bobek. Aktor uchodzi za faworyta.

Filip Bobek w "Tańcu z Gwiazdami"? Już wieszczą mu zwycięstwo
Filip Bobek w 15. edycji "Tańca z Gwiazdami"? (AKPA, Gałązka)

Poprzednia, 14. edycja "Tańca z Gwiazdami", wywołała ogromne emocje, głównie ze względu na udział Dagmary Kaźmierskiej, która rozstała się z programem w atmosferze skandalu. Możemy przypuszczać, że podczas 15. edycji Polsat będzie chciał uniknąć kolejnych wizerunkowych wpadek, nie oznacza to jednak, że zrezygnuje ze znanych lub kontrowersyjnych nazwisk.

Wracamy do was z 15. edycją "Tańca z Gwiazdami" już we wrześniu. Ponownie zrobi się gorąco na naszym parkiecie! — zapowiedziano w komunikacie, opublikowanym w mediach społecznościowych.

Prace nad kolejną edycją show są na zaawansowanym etapie. Tym razem w wyścigu po Kryształową Kulę wystartuje 11 par. Polsat zdecydował się wprowadzić nowe zasady: w niektórych odcinkach pary, które otrzymają najmniej punktów, wezmą udział w dogrywkach, a ich ponowny taniec ocenią sami jurorzy, bez wsparcia widzów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Cugowski oskarża komentatorów o nagonkę na Motor. "W trakcie meczów wyłączam dźwięk"

Kto wystąpi w "Tańcu z gwiazdami?"

Wiemy już, że jesienią skład jury oraz prowadzących będzie taki sam, ale lista uczestników tanecznego show nadal owiana jest tajemnicą. Trwają spekulacje na temat tego, kogo tym razem zobaczymy na parkiecie.

Na razie na giełdzie nazwisk pojawiły się m.in. Majka Jeżowska i influencerka Julia Żugaj. Według informatorów Świata Gwiazd, do uczestników show dołączy również Filip Bobek.

Rozmowy z Filipem są już na zaawansowanym etapie. Dopinane są ostatnie szczegóły. Czekamy jedynie na kilka ostatnich ustaleń dotyczących jego udziału w programie. Niektórzy już żartują, że to on zgarnie Kryształową Kulę - powiedziała portalowi osoba z produkcji show.

Nie jest tajemnicą, że Filip Bobek - aktor, który zyskał popularność dzięki roli w "BrzydUli" - już kilkukrotnie pojawiał się na liście potencjalnych kandydatów, ale odrzucał zaproszenie do programu. Czy tym razem faktycznie zmieni zdanie? Przekonamy się już wkrótce.

Nowa edycja "Tańca z Gwiazdami" trafi na antenę Polsatu 8 września. Odcinki będzie można obejrzeć w niedziele o godz. 20.00.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić