Grozi, że opublikuje intymne zdjęcia księcia Harry'ego. "Ludzie będą nimi zszokowani"

1

Carrie Royale grozi publikacją intymnych zdjęć księcia Harry'ego. 52-letnia striptizerka twierdzi, że przed laty spędziła z synem księcia Karola III upojną noc, a mimo to w jego biografii na swój temat nie znalazła ani jednego słowa.

Grozi, że opublikuje intymne zdjęcia księcia Harry'ego. "Ludzie będą nimi zszokowani"
Książe Harry w opałach. Striptizerka grozi publikacją jego nagich zdjęć (PAP, CP/ABACA)

Książe Harry w swojej autobiograficznej książce "Spare" bez zażenowania opisuje swoje bujne życie erotyczne sprzed lat i skłonność do imprez.

Świadczą o tym kompromitujące zdjęcia z suto zakrapianych imprez, które publikowały brytyjskie tabloidy.

Wciąż pojawiają się nowe fakty z bujnej przeszłości księcia, o których nie wspomniał w książce. Przypomniała o tym jedna z byłych striptizerek Carrie Royal.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Markle nadal nie odnalazła się na królewskim dworze? "Nikt nie jest na to gotowy"

52-latka poczuła się pominięta w książce księcia Harry'ego i głośno doprasza się o uwagę. Co więcej, grozi synowi króla Karola III, że opublikuje jego intymne zdjęcia.

- Mam kilka fajnych, nagich zdjęć, których nikt dotąd nie widział. Mam fotki przy basenie sprzed wieczoru i kadry z nagim Harrym. Ludzie będą nimi zszokowani. Jestem trochę zła, że pominięto mnie w jego książce. To znaczy... Zapomniał o wielu zdarzeniach z tamtego wieczoru. Byłabym zaskoczona, gdyby pamiętał moje imię, bo był pijany, ale mógł wspomnieć o tych kilku rzeczach, które między nami zaszły - przekonuje na łamach The Sun.

Carrie Royale zapowiada, że intymne zdjęcia opublikuje na stronie OnlyFans. Nie kryje też, że chodzi jej o to, by zarobić na domniemanych kontaktach erotycznych z księciem Harry'm.

Autor: BBI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić