Gwiazda "Googlebox" trafiła do szpitala. "Bardzo was proszę o modlitwę"

1

Napłynęły bardzo niepokojące wieści. Izabela Zeiske przekazała na TikToku, że jej mama trafiła do szpitala. Jednocześnie zaapelowała o modlitwę. Kobiecie łamał się głos.

Gwiazda "Googlebox" trafiła do szpitala. "Bardzo was proszę o modlitwę"
Iza Zeiske przekazała niepokojące wieści (Instagram, TikTok)

"Gogglebox" jest popularnym programem rozgrywkowym, który debiutował w Wielkiej Brytanii. Format bardzo szybko zyskał popularność również w innych częściach świata, w tym m.in. w Polsce. W show prezentowane są reakcje różnych rodzin i grup przyjaciół na różnego typu programy telewizyjne.

Od lat swoimi przemyśleniami dzielą się m.in. Izabela Zeiske i jej syn Joachim. W ostatnich sezonach dołączyła do nich matka Izabeli, co sprawiło, że popularność tej rodziny uległa zwiększeniu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Spytali Polaków o powołanie kobiet do wojska. "Bez sensu"

Tymczasem Iza opublikowała w sieci nagranie, które jest bardzo niepokojące. Przekazała w nim, że właśnie wróciła ze szpitala, gdzie spędziła cały dzień z synem Joachimem.

Okazało się, że do placówki medycznej trafiła jej mama. Trudno wnioskować, co dokładnie się stało, ale reakcja Izy wskazuje na to, że sytuacja jest poważna.

Bardzo was proszę o modlitwę i o zdrowie. Błagam was - mówiła ze łzami w oczach.

Do nagrania załączyła trzy hasztagi. Chodzi o "smutek", "#płacz", a także "przyjaźń".

Izabela Zeiske postanowiła napisać książkę

Niedawno Izabela Zeiske postanowiła napisać książkę, która jest inspirowana jej życiem. W powieści czytelnicy mogą odnaleźć opisy trudnych chwil. Zeiske nawiązała choćby do tego, co przeżywała po udarze.

Będą prywatne nasze historie, część będzie zmieniona, troszeczkę polotu mojego, ale dużo będzie też prywatności takiej naszej i myślę, że to będą dobre anegdoty - ujawniła Zeiske w wywiadzie dla magazynu "Co za tydzień".
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić