Ida Nowakowska straci kolejną pracę w TVP?! Jest odpowiedź

4

Fani Idy Nowakowskiej wyraźnie zasmucili się tym, że straciła pracę w programie "Pytanie na śniadanie". Czy wkrótce celebrytka zniknie z kolejnego show TVP? Tym razem chodzi o "The Voice Kids".

Ida Nowakowska straci kolejną pracę w TVP?! Jest odpowiedź
Ida Nowakowska (Licencjodawca, AKPA)

Ida Nowakowska z Telewizją Polską współpracuje od 2018 roku. Początkowo skupiała się na prowadzeniu programów rozrywkowych. Później natomiast została współprowadzącą "Pytania na śniadanie".

Zmiany w Telewizji Polskiej poskutkowały tym, że straciła angaż w śniadaniówce. Podobny los spotkał pozostałych prowadzących "PnŚ".

Czy Nowakowska utraci również posadę w show "The Voice Kids"? Z pewnością fani gwiazdy drżą o jej przyszłość!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Pawłowska o objęciu mandatu. Padła jasna deklaracja

Nowakowska w tym programie pojawia się od 2019 roku. Ida pełni rolę prowadzącej. Wiele osób zachwyca się tym, jak dobrze radzi sobie w tej roli.

Siódma edycja show powstała w poprzednim roku. Tancerka znów miała możliwość wcielenia się w postać prowadzącej.

Jest to fascynujący program pokazujący młode talenty, który warto oglądać całymi rodzinami. Program, który pokazuje małych, cudownych pasjonatów i rodziców, którzy podążają za ich marzeniami. Byłam najmłodszą uczestniczką pierwszej edycji, jurorem i prowadzącą, podobnego formatu, ale dla tancerzy — "You Can Dance" i "You Can Dance Nowa Generacja". Tak że znam emocje każdej ze stron. Zapraszam do oglądania - powiedziała w rozmowie z "Faktem".

Czy Ida Nowakowska straci kolejną pracę w TVP?

Czy istnieje ryzyko, że w odcinkach na żywo już nie ujrzymy Idy Nowakowskiej? Tabloid postanowił o to zapytać. Gwiazda odpowiedziała jednoznacznie.

Nikt mnie nie zawiadomił, że coś się zmieniło - podsumowała krótko Ida Nowakowska.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić