Ida Nowakowska zachwycona: "Powtórzę to raz jeszcze"

3

Była prezenterka TVP, Ida Nowakowska, odwiedziła w ubiegłą sobotę coroczne spotkanie katolickiej młodzieży, Lednica 2000. Celebrytka wyrażała spory podziw dla atmosfery panującej na tym wydarzeniu, jednocześnie zachęcając do życia według zasad wiary.

Ida Nowakowska zachwycona: "Powtórzę to raz jeszcze"
Ida Nowakowska zachęca do życia zgodnie z chrześcijańskimi wartościami. (Lednica 2000, Lednica 2000)

W sobotę, 1 czerwca, w Polach Lednickich - miejscowości leżącej nad jeziorem Lednica - odbyło się kolejne, ogólnopolskie spotkanie młodych Lednica 2000. Wydarzenie skierowane jest głównie do młodych katolików, a podczas tego wydarzenia odbywa się szereg uroczystości i prelekcji, jak również uroczysta msza święta.

Ida Nowakowska zachwycona katolickim wydarzeniem. Apeluje do widzów

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Nawrócili się po "spotkaniu w Bogiem". Zaskakujące wyniki badań

Na wydarzeniu, które odbywa się corocznie od 1997 r., pojawia się także wiele znanych osób, utożsamiających się z wiarą katolicką. Tym razem na spotkaniu Lednica 2000 z wizytą pojawiła się była prezenterka TVP, Ida Nowakowska. W rozmowie z tygodnikiem "Niedziela" wyrażała ona spory zachwyt tym, co zobaczyła w Polach Lednickich.

Będąc pierwszy raz na Lednicy czuję się jak w domu. Jest to niezwykłe miejsce, nie do zwerbalizowania. My to czujemy, bo ten fundament, te wartości są wspólne. Zbudowaliśmy coś razem - piękną miłością, Słowem Bożym. Powtórzę to raz jeszcze, że naprawdę czujemy się tu jak w domu! Mimo że przecież nie ma tu zadaszenia - twierdzi.

Ida Nowakowska jest znana jako osoba głęboko wierząca, podobnie jak jej mąż, Jack Herndon. Prezenterka wielokrotnie wyrażała wdzięczność swoim rodzicom za przekazanie jej wiary katolickiej. W Polach Lednickich zachęcała innych do pójścia jej drogą i życia według chrześcijańskich zasad.

Naszym dachem domu tu na Lednicy jest niebo, a fundamentem tego domu miłość Boża. Tego Wam życzę, abyście budowali taki dom, bo tego Wam nikt nie zabierze - apelowała Nowakowska.
Autor: ACG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić