Impreza Wieniawy i Cieleckiej. Nie uwierzysz, ile przejechały taksówką

9

Julia Wieniawa i Magdalena Cielecka mają za sobą świętowanie do białego rana! W ten sposób cieszyły się z udanej premiery filmu "Nieobliczalna", w której obie grają ważne role. "Super Express" relacjonuje, jak przebiegało ich imprezowanie.

Impreza Wieniawy i Cieleckiej. Nie uwierzysz, ile przejechały taksówką
Magdalena Cielecka, Julia Wieniawa (AKPA)

Film "Nieobliczalna" pojawił się już na platformie Prime Video. Julia Wieniawa i Magdalena Cielecka uznały, że jest to powód do świętowania na całego!

"Super Express" donosi, że panie spędziły w swoim towarzystwie praktycznie cały wieczór. Artystkom towarzyszył partner Magdy - aktor Bartosz Gelner. Okazuje się, że wszystkim dopisywały humory. Był toasty i zaciąganie się papieroskami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Magdalena Cielecka chwali talent aktorski Julii Wieniawy. "Miała wymagające zadanie aktorskie i super sobie poradziła"

Gdy tylko kino Iluzjon zaczęło pustoszeć, artystki postanowiły zmienić lokalizację. Padło na pobliski nocny bar. Niespełna... 500 metrów przejechały taksówką! "Super Express" podaje, że w rękach trzymały niedopite drinki z bankietu po premierze.

Julia i Magda premierę opuściły razem, wychodząc z drinkami w ręku, z którymi wsiadły do taksówki ok. godz. 00.20. Kierowca miał bardzo krótki kurs, gdyż pieszo z kina Iluzjon do baru na ulicy Wiśniowej jest tylko 450 metrów - przekazał rozmówca tabloidu.

Jednocześnie ujawnił, że aktorki w knajpie bawiły się aż do czwartej nad ranem!

Tak Magdalena Cielecka mówi o Julii Wieniawie

Cielecka bardzo ciepło wypowiedziała się na temat Wieniawy podczas rozmowy z o2.pl.

Ja Julkę widziałam w kilku rzeczach, gdzie bardzo mi się podobała i pomyślałam sobie, że to faktycznie jest aktorka. Oczywiście jest ofiarą pewnego wizerunku - ludzie postrzegają lub chcą ją postrzegać jako taką, a nie inną osobę, a ona naprawdę ma talent. W wypadku tego filmu to przypieczętowała. I to wcale nie odważnymi scenami miłosnymi, których w tym filmie jest dużo i są naprawdę przepiękne, ale przede wszystkim scenami emocjonalnymi - mówiła gwiazda.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić