Bogdan Kicka| 

Jak mieszka Norbi? Tak urządził się w 300-metrowej willi pod Radomiem

27

Przez długi czas Norbi mieszkał w pięknej, starej kamienicy w Warszawie, ale to już przeszłość. Jak dziś mieszka Norbi? Okazuje się, że muzyk ma do dyspozycji dużą, 300-metrową willę położoną niedaleko Radomia. Teraz możemy zobaczyć, jak wygląda jego nowe miejsce życia!

Jak mieszka Norbi? Tak urządził się w 300-metrowej willi pod Radomiem
Jak mieszka Norbi? Tak urządził się w 300-metrowej willi pod Radomiem (Instagram)

Norbert Dudziak, znany szerzej jako Norbi, to polski piosenkarz, który zdobył popularność w latach 90. Jego twórczość charakteryzuje się mieszanką różnych gatunków, co pozwala mu dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Norbi jest również znany z zaangażowania w różne projekty telewizyjne.

Zanim muzyk trafił do TVP był twarzą programów na antenie TVN, takich jak "Fabryka gry" i "Salon gier". W roku 2015 wziął udział w trzeciej edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami".

Norbi rozpoczął pracę w TVP w 2018 roku. Tam zastąpił Roberta Janowskiego jako prowadzącego w teleturnieju "Jaka to melodia?". Nieco później zamienił się miejscami z Rafałem Brzozowskim i objął rolę gospodarza w "Kole fortuny", które prowadzi do dnia dzisiejszego.

Jak mieszka Norbi?

Norbi pierwotnie przeprowadził się z malowniczych Mazur do Warszawy. Miejskie życie polubił do tego stopnia, że nie wyobrażał sobie powrotu do bardziej wiejskiego otoczenia. Jednak z biegiem lat jego nastawienie do życia poza miastem radykalnie się zmieniło. Jak mieszka Norbi obecnie?

Trwa ładowanie wpisu:instagram

W 2016 roku zdecydował się na przeprowadzkę do dużej, 300-metrowej willi położonej w okolicach Radomia. Ten imponujący dom należy do Marzeny Chełmińskiej, trzeciej żony Norbiego, która jest projektantką mody i właścicielką własnej marki odzieżowej.

Dom ten został zbudowany przez Marzenę i jej poprzedniego męża, a następnie po ich rozstaniu przeszedł poważny remont, w wyniku czego zyskał dodatkowe piętro. Norbi i Marzena przyznają, że willa jest dla nich zbyt obszerna, ale wydaje się, że teraz cieszą się swoim nowym, spokojniejszym życiem poza wielkim miastem.

Siedzimy głównie w salonie albo w kuchni. A naszym ulubionym miejscem jest kanapa. Marzena leży, ja się na niej opieram i oglądamy sobie telewizję - zdradził w rozmowie z "Faktem" Norbi.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Dom Norbiego i jego żony ma klasyczne, ciepłe wnętrze. Główną część parteru zajmuje otwarta przestrzeń, która łączy kuchnię, jadalnię i salon. Wnętrze jest pełne osobistych akcentów, takich jak rodzinne zdjęcia na ścianach, różne figurki oraz nagrody muzyczne, które zdobył artysta.

Wokół domu znajduje się również pięknie utrzymany ogród. W malowniczej willi niedaleko Radomia, oprócz Norbiego i jego żony, mieszka też ich pies, Nela.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić