Anna Wajs-Wiejacka
Anna Wajs-Wiejacka| 

Jakub Kucner dostał propozycję od szejka. W tle ogromne pieniądze

0

Jakub Kucner podzielił się zaskakującą informacją. Przyznał, że otrzymał kiedyś propozycję od szejka. Mężczyzna był gotów zapłacić pół miliona złotych za wspólne spędzenie czasu z modelem. Okazuje się, że historia Mistera Polski nie jest odosobniona.

Jakub Kucner dostał propozycję od szejka. W tle ogromne pieniądze
Jakub Kucner (Instagram)

Jakub Kucner wywalczył w 2017 roku tytuł Mistera Polski. Rok później udało mu się zdobyć tytuł Wicemistera Global oraz pierwszego Wicemistera Supernational. Miał okazję poznać świat modelingu ze wszystkimi jego blaskami i cieniami. Swoimi doświadczeniami postanowił podzielić się w książce "Cena nie gra roli", a także w rozmowach promujących publikację.

W ramach akcji promocyjnej Kucner pojawił się w programie "Pytanie na śniadanie". Przy okazji tej wizyty Kucner postanowił się podzielić dość pikantną historią. Okazuje się, że dostał niecodzienną propozycję od arabskiego szejka. Mężczyzna miał zaproponować aktorowi wspólne spędzenie weekendu w zamian za pół miliona złotych!

To nie była wprost oferta seksualnego spędzenia czasu, tylko propozycja miłego spędzenia czasu — wyjeżdżam, spędzamy razem czas. W Azji ktoś, kto zostaje misterem, jest wielką gwiazdą; tam ci ludzie są mocno honorowani. Dla tych bogatych ludzi spędzenie czasu z misterem jest czymś fajnym. Stajesz się ozdobą — wyjaśnił Jakub Kucner, cytowany przez "Super Express".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Polecieli prywatnym odrzutowcem. Tam ukochana Ronaldo zabrała dzieci na wakacje

Model dodał, że "pod tym spędzaniem czasu kryją się inne historie". W swojej książce Kucner zawarł nie tylko własne doświadczenia. Opisał także historię trzech innych uczestników konkursu piękności, którzy zdecydowali się zrobić dla kariery wszystko.

Książka Kucnera nie jest pierwsza

W swojej książce Jakub Kucner "zagląda do brutalnego świata mody, w którym nie ma żadnych granic, a młodzi ludzie służą jedynie do spełniania zachcianek bogatych i wpływowych klientów". Nie jest pierwszym, który to zrobił.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Podobnymi doświadczeniami podzielił się także model Piotr Czaykowski w publikacji "Backstage. Kulisy męskiego top modelingu". Czaykowski przyznał, że on i wielu jego znajomych otrzymywało propozycje od kobiet, zarówno w jego wieku, jak i znacznie starszych. Wielu modeli na te propozycje przyjmowało.

Czaykowski przyznał, że zdarzały się propozycje także od mężczyzn, choć jak zaznaczył, on osobiście nigdy takiej nie dostał.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić