aktualizacja 

W Polsacie aż huczy od plotek. Co z Kurzajewskim?

57

"Super Express" podał, że Maciej Kurzajewski poważnie rozważa ofertę przejścia do Polsatu. Tymczasem głos na temat jego pracy zabrała ekspertka od wizerunku. Aneta Wrona jest zachwycona tym, jak radzi sobie partner Katarzyny Cichopek.

W Polsacie aż huczy od plotek. Co z Kurzajewskim?
Czy Maciej Kurzajewski przejdzie do Polsatu? (AKPA, Jacek Kurnikowski)

Z ustaleń "Super Expressu" wynika, że niebawem Maciej Kurzajewski może opuścić Telewizję Polską. Okazuje się, że od dłuższego czasu trwają negocjacje w sprawie jego przenosin do Polsatu Sport.

O potencjalny transfer Kurzajewskiego zapytana została ekspertka od wizerunku. Aneta Wrona w rozmowie z "SE" nie ukrywała, że jest wręcz zachwycona postawą popularnego dziennikarza.

Maciek Kurzajewski jest znakomitym fachowcem. Ma wiedzę, doświadczenie i charyzmę - wszystko, czego trzeba w zawodzie dziennikarza. Nie jest też tajemnicą, że tak zwany buzz medialny, czyli ilość publikacji w mediach na jego temat wokół związku z Katarzyną Cichopek, zwiększa jego popularność, choć może też budzić kontrowersje - podkreśliła.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Iwona Pavlović o Dagmarze Kaźmierskiej. "Ja widzę, że Marcin jej trochę odpuszcza. On jej nie pushuje"

Na tym jednak nie poprzestała. Oceniła również, że "Maciej jednak to przede wszystkim profesjonalista w każdym calu i gwiazda, która cieszy się wyjątkową sympatią widzów".

Generalnie zatem trudno się dziwić, że Polsat o niego zabiega. Pozyskanie takiego dziennikarza na pewno byłoby sporym wzmocnieniem dla popularnej stacji.

Maciej Kurzajewski trafi do Polsatu?

"SE" uważa, że władzom Polsatu bardzo zależy na pozyskaniu Macieja Kurzajewskiego.

Dyrektor Edward Miszczak ma też dla niego plany na przyszłość. Niewykluczone, że związane z nowym programem śniadaniowym, nad którym pracuje Polsat - oznajmiło źródło tabloidu.

Kontaktowano się z Kurzajewskim ws. tych doniesień. Dziennikarz nie chciał jednak komentować plotek.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić