Filip Borowiak
Filip Borowiak| 
aktualizacja 

Joanna Przetakiewicz przekazała firmę synowi. Zdradza nam kulisy

2

Joanna Przetakiewicz w rozmowie z nami zdradziła, dlaczego postanowiła przekazać zarządzanie swoją firmą najstarszemu synowi Aleksowi. Nie jest tajemnicą, że La Mania, która na rynku istnieje już grubo ponad dekadę, przez lata była oczkiem w głowie Joanny. Jak radzi sobie jej firma, gdy gwiazda już nią nie zarządza? Zobaczcie nasz materiał wideo.

Joanna Przetakiewicz przekazała firmę synowi. Zdradza nam kulisy
Joanna Przetakiewicz przekazała swoją firmę synowi Aleksandrowi (FORUM)

Joanna Przetakiewicz odwiedziła studio Wirtualnej Polski, by opowiedzieć o swoim nowym pomocowym projekcie "Koalicja przeciwko samotności", który kierowany jest do będących w kryzysie mężczyzn. Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj. Cały wywiad z Joanną Przetakiewicz ukaże się w poniedziałek 24 czerwca na kanale Wirtualnej Polski na Youtube.

Podczas rozmowy zapytaliśmy też Joannę o jej ukochaną firmę, którą założyła w 2010 r. Przez to, że w ostatnich latach Przetakiewicz skupiła się bardziej na swoich działaniach aktywistycznych, musiała zrezygnować z funkcji szefowej La Manii. Stery firmy oddała swojemu synowi Aleksowi.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Joanna Przetakiewicz o przekazaniu swojej firmy synowi. "Dzięki Aleksowi La Mania daje sobie radę coraz lepiej"
Ta marka dalej istnieje i teraz, gdy prowadzi ją Aleks, radzi sobie coraz lepiej. Utrzymać markę modową w Polsce to jest ciężki kawałek chleba. To duża inwestycja, wymagająca mnóstwo energii, czasu, pracy, serca, zaangażowania (...) Moda to niesamowicie wrażliwa tkanka i delikatny, kapryśny temat. Tu trzeba naprawdę być bardzo uważnym na innych ludzi. Nie zakładasz bowiem marki modowej tylko dla biznesu i dla liczb, ale chcesz sprawić przyjemność innym - powiedziała nam Joanna.

A czy mimo że Joanna już nie prowadzi firmy, która była jej oczkiem w głowie, to wciąż kocha bawić się modą?

Moja miłość do mody i ciuchów się nigdy nie zmieni. Czasami, gdy ubiorę się tak, że nie do końca się sobie podobam, to od razu siada mi humor. Ubrania to jest taka cudowna rzecz, którą bezpośrednio mamy na sobie, cieszymy się nimi, pokazujemy swój wizerunek takim, jakim chcemy żeby był widoczny. Moda ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie, na komfort naszego życia, na radość - dodaje Joanna.

A jak Przetakiewicz wspomina pierwszy pokaz La Manii, który był organizowany w Zachęcie w 2010 roku? I jaki związek miał z nim jej obecny mąż, Rinke Rooyens? Odpowiedzi na te pytania również znajdziecie w naszym materiale wideo.

Zobaczcie też nasz ostatni wywiad z gwiazdą ze studia Wirtualnej Polski. Gościem ostatniego odcinka był Rozkoszny. Kulinarny influencer opowiedział nam m.in. dlaczego jego misją jest promowanie diety wegetariańskiej, jak wspomina pracę na planie show "Master Chef: Nastolatki" oraz jaki jest sekret do upieczenia idealnego sernika baskijskiego. Zobaczcie nasz wywiad z Rozkosznym:

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Rozkoszny: Promowanie wegetarianizmu jest moją misją
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić