Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Jolanta Fraszyńska ma już dość. Poruszające wyznanie

2

Jolanta Fraszyńska cieszy się niemałą popularnością. Ta aktorka przez lata pojawiała się w serialu "Leśniczówka" oraz "Na dobre i na złe". Jakie są jej plany na przyszłość? O tym opowiedziała w rozmowie z dziennikiem "Super Express". Pokusiła się o zaskakujące wyznanie.

Jolanta Fraszyńska ma już dość. Poruszające wyznanie
Jolanta Fraszyńska (Licencjodawca, AKPA)

Jolanta Fraszyńska przez wiele lat pojawiała się m.in. w serialach. Choćby "Na dobre i na złe" zagwarantowało jej ogromną rozpoznawalność. Tymczasem gwiazda nieoczekiwanie wyznała, że niedługo chce się zająć czymś innym niż aktorstwo.

Jednocześnie wyjaśniła, że ma w planach kilka artystycznych projektów, ale nie będą one jej głównym zajęciem.

Przymierzam się do innej działalności, ale to tak nie dopowiem. Natomiast czeka mnie najprawdopodobniej plan trzeciej części serialu Polsatu "Teściowie". Piszą się scenariusze, trzymam kciuki, żeby się napisały, żeby je napisał scenarzysta - Krzysztof Jaroszyński, którego pozdrawiam, żeby mu się dobrze pisało i oczywiście bardzo cieszę się na ten projekt, chociaż to jeszcze nic pewnego - powiedziała Fraszyńska, cytowana przez "Super Express".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Joanna Przetakiewicz zainaugurowała projekt pomocowy dot. samobójstw mężczyzn. "Robimy coś ważnego"

Jolanta Fraszyńska znudziła się aktorstwem

Na czym polega tajemnicza inicjatywa Jolanty Fraszyńskiej? Okazuje się, że na razie projekt dojrzewa. Gwiazda chce spróbować czegoś innego z uwagi na to, że aktorstwo ją nudzi.

To nie jest kwestia tajemniczego projektu. To jest mój autorski projekt z samą sobą, więc ja dopiero dojrzewam. Trochę się przebranżawiam, bo aktorstwo już mnie zaczęło nudzić - dodała.

Nie ukrywa też, że inspirację dla niej stanowi Julia Kamińska, która jakiś czas temu wydała debiutancką płytę pt. "Sublimacja".

Ja bym chciała już przestać tak ciągle grać i bardziej skupiła się na sobie. Tak jak Julia Kamińska to zrobiła. Nie odtwarzała, a bardziej była twórcą, więc tutaj zakończę tę rozmowę - podsumowała.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić