Karol Wiak| 

Julia Wieniawa o powrocie "Rodzinki.pl". "Mam mieszane uczucia"

4

Powrót "Rodzinki.pl" budzi spore emocje nie tylko wśród fanów serialu. Julia Wieniawa podzieliła się swoimi przemyśleniami o powrocie do roli, która ukształtowała jej karierę aktorską.

Julia Wieniawa o powrocie "Rodzinki.pl". "Mam mieszane uczucia"
Czy Julia Wieniawa wróci na plan serialu? (AKPA, Jacek Kurnikowski)

Po latach nieobecności na antenie, "Rodzinka.pl", jeden z najbardziej lubianych polskich seriali rodzinnych, jest gotowa na swój wielki powrót. Pojawiły się już informacje o wznowieniu produkcji, które rozbudziły wielkie zainteresowanie wśród fanów.

Trwają prace nad wznowieniem "Rodzinki.pl"

W kwietniu 2024 roku potwierdzono, że trwają prace nad wznowieniem tego kultowego serialu, co z pewnością jest ekscytującym rozwojem dla wielu widzów. Zdjęcia mają ruszyć już w styczniu przyszłego roku, a obecnie scenarzyści są w gorączkowej pracy nad nowymi odcinkami. Wielu gwiazdom, które były bohaterami serialu, zaoferowano powrót do swoich starych ról. Wśród nich znajdują się Julia Wieniawa, Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak, którzy z niecierpliwością czekają na możliwość ponownego wcielenia się w swoje lubiane postaci.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wieniawa o pracy z Sewerynem i Cielecką: "NIE CZUJĘ KOMPLEKSÓW"

Z informacji przekazanych przez portal Świat Gwiazd, wynika, że większość aktorów jest gotowa na powrót do projektu, co może zwiastować, że nowe odcinki będą kontynuacją ukochanych wątków.

Julia Wieniawa o powrocie do serialu

Julia Wieniawa, która zasłynęła w "Rodzince.pl" jako Paula, mówi o swoich uczuciach związanych z powrotem do serialu, w którym zagrała przez ponad 8 lat, rozpoczynając swoją przygodę w wieku zaledwie 13 lat. W najnowszym wywiadzie dla portalu Pomponik, aktorka wyraziła swoje zdanie na ten temat.

Mam mieszane uczucia. Z jednej strony super, bo kocham ten serial, wychowałam się w tym serialu. Grałam tam ponad 8 lat, doszłam do "Rodzinki", mając 13. Jestem ciekawa, jak ugryzą to scenariuszowo, bo czasami remake’i mogą już nie oddać tego klimatu, który był kiedyś - powiedziała Wieniawa.

Julia również zdradziła, że przy nowej produkcji ma pracować ta sama ekipa, co wcześniej.

Mamy zarąbistą ekipę, bo będzie ta sama ekipa, co wtedy. Oni mają mnóstwo pomysłów. Wierzę w to, że napiszą to ciekawie z jakimś takim twistem. Dostałam telefon rzeczywiście, że "Rodzinka" powraca. Jeszcze nie wiem dokładnie, w jakiej formie, jeszcze nie wiem dokładnie , czy ja… Nie wiem… - podkreśliła aktorka.

Podczas rozmowy Wieniawa wspomniała również o swojej niepewności co do ostatecznej formy jej zaangażowania w serial.

Czas znajdę. Kocham tę ekipę i parę lat temu się umówiliśmy, że jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. […] Jeśli jedna osoba mówi, że nie bierze udziału, to solidarnie nie bierzemy. […] Jesteśmy w tym solidarni, więc skoro rzeczywiście już to poszło tak daleko, że chcą reaktywować "Rodzinkę", to też wezmę w tym udział. Nie wiem jeszcze w jakiej skali. Nie wiem, jaką rolę mi rozpiszą – czy to będzie drugoplanówka, bardziej główna rola czy epizodyczna… - zadeklarowała Wieniawa.

Ta wypowiedź pokazuje głęboką więź, jaką aktorka ma z produkcją i jej kolegami z planu. Czy taki zespół sprawi, że nowe odcinki "Rodzinki.pl" będą równie magiczne, jak te, które zdobyły serca widzów kilka lat temu?

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić