Mateusz Domański
Mateusz Domański| 
aktualizacja 

Julia Wieniawa rozprawia się z hejterami. "Nie gwiazdorzę"

11

Julia Wieniawa jest jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd. Młoda aktorka otrzymuje bardzo ciekawe role. Od 17 maja na platformie Prime Video zobaczymy ją w filmie "Nieobliczalna". Wieniawa absolutnie nie kryje się z tym, że jest dumna ze swojej kreacji.

Julia Wieniawa rozprawia się z hejterami. "Nie gwiazdorzę"
Julia Wieniawa (AKPA, Lukasz Telus)

Od 17 maja na platformie Prime Video będzie można oglądać film "Nieobliczalna". W obsadzie tej produkcji znalazła się między innymi Julia Wieniawa. Artystka absolutnie nie ukrywa, że jest dumna ze swojej kreacji.

W końcu zagrałam pełnokrwistą bohaterkę, która ma zalety, ma wady, marzenia, traumy, obciążenia życiowe - dziewczyna absolutnie inna ode mnie, bo wreszcie mogłam stworzyć coś od zera i wejść w głębię tej postaci - powiedziała gwiazda w rozmowie z dziennikiem "Super Express".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Luna o Eurowizji, hejcie i swoim samopoczuciu. "To były takie igrzyska śmierci"

Na ekranie Wieniawa zaprezentowała zupełnie inny warsztat aktorski niż do tej pory. Wszystko za sprawą nauk w prestiżowej paryskiej szkole. Celebrytka uczestniczyła w warsztatach w Paryżu. Na jej poczynania na planie wpłynął też spektakl "Gra" z Adamem Woroniczem.

Te dwie rzeczy bardzo mnie zmieniły jako aktorkę i bardzo zmieniłam podejście do tego zawodu. Zrozumiałam, że więcej powinno dziać się w głowie, a niekoniecznie w gestach, bo mniej znaczy więcej - dodała gwiazda.

Julia Wieniawa o gwiazdorzeniu

Aktorka dała do zrozumienia, że dziś jest pewną siebie i świadomą swojej wartości kobietą.

Nauczyłam się asertywności. Jestem świadoma swojej wartości i już umiem mówić "nie". To, że czegoś odmawiam, nie znaczy, że gwiazdorzę, bo gwiazdorzenia i asertywność to dwie różne rzeczy. Nauczyłam się tego z wiekiem i doświadczeniem (...) - powiedziała Julia Wienawa, cytowana przez "SE".
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić