Jakub Artych
Jakub Artych| 
aktualizacja 

Justyna z "Rolnicy. Podlasie" przeszła operację. Nadal dochodzi do siebie

0

Justyna Maciorowska jest jedną z bohaterek programu "Rolnicy. Podlasie". Z jednego z ostatnich wpisów dowiadujemy się, że musiała przejść operację kolana. Na szczęście może liczyć na swojego Łukasza.

Justyna z "Rolnicy. Podlasie" przeszła operację. Nadal dochodzi do siebie
Kłopoty Justyny z "Rolnicy. Podlasie". Przeszła operację (Facebook)

Justyna Maciorowska jest na pewno dobrze znana widzom serialu "Rolnicy. Podlasie". Wraz z mężem Łukaszem prowadzi duże gospodarstwo, które jest nastawione na produkcję mleka. Maciorowscy mieszkają we wsi Ciemnoszyje w powiecie grajewskim.

W serialu "Rolnicy. Podlasie" tego małżeństwa nie oglądaliśmy od początku. Justyna i Łukasz pojawili się dopiero w trzecim sezonie produkcji Fokus TV. Początkowo widzowie nie byli nastawieni do nich pozytywnie. Z biegiem czasu zaczęło się to jednak zmieniać.

Rolnicy udowodnili, że są pracowici, skromni i mają spory dystans do siebie. Choćby te cechy sprawiły, że widzowie polubili Justynę i Łukasza.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Pierwsza pomoc - porażenie prądem

Oboje prowadzą także popularne profile na portalach społecznościowych. Z jednego z ostatnich wpisów dowiadujemy się, że Justyna musiała przejść operację kolana.

Już trzecia doba po operacji, więc śmiało mogę powiedzieć, że jest już coraz lepiej. Co prawda po rekonstrukcji więzadła i rzepki powrót do pełnej sprawności nie będzie za szybki i masę czasu upłynie zanim uda mi się odciążyć mojego męża obowiązkami, które musiał za mnie przejąć. I tak wiem doba dla niego jest teraz za krótka - napisała bohaterka programu "Rolnicy. Podlasie".

Na szczęście Justyna może liczyć na pomoc Łukasza, który na czas jej rekonwalescencji, przejmie jej wszystkie obowiązki.

"Rolnicy. Podlasie". Najważniejsze informacje o serialu

Rolnicy. Podlasie to popularny program nadawany na Fokus TV, dzięki któremu widzowie mogą śledzić losy rolników na wschodzie Polski. Fani tego nietypowego reality show z uwagą obserwują, jak występujące w roli uczestników osoby doglądają swoich gospodarstw.

Co warto wiedzieć o tej produkcji? Podstawowe informacje.

Oryginalna produkcja Telewizji FOKUS TV. Dzisiaj Rolnik musi być nie tylko hodowcą, ale też mechanikiem, ekonomem, księgowym, biologiem i w pewnym zakresie weterynarzem. Uprawa roślin wymaga nie tylko wiedzy na temat wzrostu roślin i różnorodności odmian, ale również ogromnego nakładu pracy, którą trzeba wykonać w ściśle określonym czasie. Tłem opowieści jest wielobarwne Podlasie, region krzyżujących się kultur, mieszania się prawosławia i katolicyzmu, ale przede wszystkim kraina wspaniałych ludzi, kochających ziemię, kultywujących spuściznę po rodzicach, a nawet dziadkach - możemy przeczytać na stronie fokus.tv.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić