Karawana jedzie dalej. Wyznała, co myśli o Tyszkiewicz

0

Beata Tyszkiewicz przez lata była jedną z ikon "Tańca z gwiazdami". Jej odejście z programu w 2018 roku wywołało sporą sensację. Po latach Iwona Pavlovic, jej koleżanka z programu wyznała, co myśli o polskiej ikonie kina.

Karawana jedzie dalej. Wyznała, co myśli o Tyszkiewicz
Taniec z Gwiazdami" (AKPA)

"Taniec z gwiazdami" powraca na antenę Polsatu i święci triumfy w wiosennej ramówce. Z odświeżonym jury i w nowej odsłonie występy uczestników oceniają Ewa Kasprzyk, Tomasz Wygoda, Rafał Maserak i Iwona Pavlović.

To właśnie Iwona Pavlovic pracuje przy formacie od momentu jego powstania i pamięta skład poprzedniej ekipy. O tym jak ocenia wymianę jury i jaki ma stosunek do zachodzących zmian tancerka opowiedziała w rozmowie z dziennikarzami portalu kozaczek.pl.

Zapytana o to, czy tęskni za poprzednim jury, Pavlovic odpowiedziała krótko:

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Odpadli z "Tańca z Gwiazdami". Wiedzieli, że to koniec ich przygody z show? Mówią o Kaźmierskiej
Oczywiście, że nie tęsknię za jury. To jest to, o czym mówiliśmy, jest inny skład, karawana jedzie dalej — powiedziała w rozmowie z portalem.

Dziennikarze zapytali też o jej relacje z Beatą Tyszkiewicz. Polska gwiazda ze względu na wiek i stan zdrowia przed laty porzuciła pracę nad formatem "Tańca z gwiazdami" i wycofała się z obecności w mediach.

Wspomnienie koleżanki z jury wyraźnie poruszyło Iwonę Pavlovic. Wprost przyznała, że tęskni za Beatą Tyszkiewicz, ale nie w kontekście wspólnej pracy na planie programu.

To jest fantastyczna kobieta, cudowny człowiek. Czasami mam wrażenie, że ona też mnie (...) kształtowała — jak sobie radzić z popularnością, jak sobie w życiu radzić, kilka tajemnic mi zdradziła. Chyba tego mi najbardziej brakuje, tym bardziej że Beatka się całkowicie wycofała. Nie szukam z nią kontaktu, jest śladowy, SMS-owy, na zasadzie: myślę, jestem, koniec - wyznała w rozmowie z Kozaczkiem.
Autor: BBI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić