Karolina Sawka wyszła za mąż. Jej wybranek to znany aktor

47

Karolinę Sawkę poznaliśmy jako małą Nel z "W pustyni i w puszczy". Dziś kobieta ma 32 lata i właśnie wyszła za mąż! Okazuje się, że jej wybrankiem jest znany aktor. Zdjęcie z uroczystości pojawiło się w mediach społecznościowych.

Karolina Sawka wyszła za mąż. Jej wybranek to znany aktor
Karolina Sawka wzięła ślub. Jej wybranek to znany aktor (AKPA, Michał Baranowski)

Karolina Sawka zyskała popularność dzięki roli w ekranizacji powieści "W pustyni i w puszczy". Jako mała Nel Rawlinson, podbiła serca widzów. Mimo to dziecięca aktorka szybko zniknęła z ekranów, by wrócić dopiero po latach. To rodzice filmowej Nel zdecydowali, że powinna się skupić głównie na nauce.

W przypadku Karoliny Sawki rozstanie z aktorstwem było tylko tymczasowe. Po studiach na Uniwersytecie Warszawskim zdecydowała się podjąć studia na wydziale aktorskim PWSFTViT w Łodzi. Młoda aktorka otrzymała kilka ról, wystąpiła m.in. w popularnych serialach, takich jak "M jak miłość" i "Pierwsza miłość".

Chociaż Sawka postanowiła wrócić na ekrany, o swoim życiu prywatnym mówiła niechętnie. Mimo to informacja o ślubie aktorki i tak obiegła media.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Sienna Miller dla WP o niedzielnych grillach u Kevina Costnera

Karolina Sawka już po ślubie

Okazuje się, że dzięki łódzkiej szkole filmowej, Sawka odnalazła nie tylko pasję, ale i miłość. To właśnie tam aktorka poznała swojego partnera - Mateusza Rzeźniczaka.

22 czerwca zakochani wzięli ślub w warszawskim Urzędzie Stanu Cywilnego. Tym samym potwierdziły się plotki, które krążyły w kuluarach od dłuższego czasu.

Aktorka, na co dzień aktywna w mediach społecznościowych, tym razem postanowiła przemilczeć tę ważną uroczystość. Zdjęciem ze ślubu pochwalił się natomiast partner Sawki. Dzięki temu możemy się przekonać, panna młoda zdecydowała się na dość skromną suknię, a mimo to wyglądała olśniewająco!

Mateusz Rzeźniczak wystąpił w produkcjach takich jak: "Filip", "Furioza", "Barwy szczęścia", "Przyjaciółki" czy "Zakochani po uszy".

Autor: APOL
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić