Kate Middleton jest w ciąży? Brytyjskie tabloidy sugerują, że choroba to tylko przykrywka

5

Księżna Kate wycofała się z życia publicznego, rzekomo po operacji jamy brzusznej, która ma się wiązać z długą rekonwalescencją. W sieci jednak pojawiają się informacje, jakoby Kate Middleton była w kolejnej ciąży, a jej zniknięcie to tylko przykrywka. Brytyjskie tabloidy przedstawiają swoje dowody.

Kate Middleton jest w ciąży? Brytyjskie tabloidy sugerują, że choroba to tylko przykrywka
Kate Middleton jest w ciąży? (ONS, Pawel Kibitlewski)

W połowie stycznia w mediach pojawiły się zaskakujące doniesienia dotyczące zdrowia księżnej Kate. Tajemniczy i lakoniczny wpis pałacu Buckingham informował, że Middleton musi wycofać się ze swoich obowiązków, by udać się na wcześniej zaplanowaną operację jamy brzusznej.

Po upływie kolejnych dwóch tygodni na stronie pałacu pojawiło się kolejne oświadczenie informujące, że księżna Kate została wypisana ze szpitala i wróciła do domu. Media jednak zaczęły mieć podejrzenia, że 42-latka wcale nie przeszła zabiegu medycznego, a jest w czwartej niespodziewanej ciąży.

Od kilku dni brytyjskie tabloidy spekulują na temat tego, czy księżna Kate jest w kolejnej ciąży. Operacja ma być tylko przykrywką. W końcu nie byłby to pierwszy raz - podobne sytuacje zdarzały się również w przeszłości.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Księżna Kate w trosce o zdrowie psychiczne młodych mam. Zobacz nagranie

Tabloidy wskazują, że rodzina królewska jest bardzo oszczędna w wypowiedziach na temat stanu zdrowia księżnej Kate oraz przyczyn samej operacji. Zauważono, że ukochana księcia Williama zatrzymała się w rezydencji królewskiej Anmer Hall w Norfolk.

Tam może cieszyć się dużą prywatnością i spokojem. W każdej z poprzednich ciąż Middleton postępowała podobnie, dodatkowo nie uczestnicząc w życiu publicznym.

Ponadto w tabloidach pojawiają się doniesienia, że księżna Kate i książę William unikają ogłaszania szczęśliwych wieści przez wzgląd na chorobę nowotworową Króla Karola III. Do tej pory rodzina królewska nie skomentowała pogłosek o domniemanej ciąży Middleton.

Autor: PAA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić