oprac. Mateusz Kaluga| 

Kaźmierska po aferze wyjechała z kraju? "Apartament i prywatny jacht"

414

Burza wokół Dagmary Kaźmierskiej trwa. Gwiazda "Królowych życia" miała wylecieć do Egiptu, gdzie chce przeczekać zamieszanie - informuje portal shownews.pl. W ostatnim czasie Goniec ujawnił szokującą przeszłość telewizyjnej gwiazdy.

Kaźmierska po aferze wyjechała z kraju? "Apartament i prywatny jacht"
Dagmara Kaźmierska miała opuścić Polskę. (AKPA, AKPA)

W ostatnich dniach Goniec opublikował wyniki dziennikarskiego śledztwa. Kaźmierska przed laty miała prowadzić agencję towarzyską. Jedna z pracownic zeznała, że kobieta wielokrotnie miała dopuszczać się przemocy, a nawet zleciła gwałt. Celebrytka łącznie spędziła 14 miesięcy w zakładzie karnym. To tam miała zrozumieć swoje postępowanie i już nigdy nie wrócić na złą drogę.

Dagmara Kaźmierska przez ostatnie lata wystąpiła w wielu programach. Dała się poznać w serialu "Królowe życia" emitowanym w TTV. Ostatnio występowała w show "Taniec z gwiazdami" w Polsacie, gdzie była w parze z Marcinem Hakielem. Zrezygnowała z udziału w programie ze względu na rzekome problemy zdrowotne.

Kaźmierska miała też własny program "Dagmara szuka męża", który po wybuchu afery został usunięty przez Polsat z ramówki oraz z platformy Polsat Box Go. Skasowano również "Pamiętniki z wakacji" z jej udziałem. Na podobny ruch zdecydował się Player.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Roxie Węgiel była ZAGROŻONA: "Okropne uczucie". Mówi, jakie ma plany na majówkę i co zrobi po finale "TzG"

Kaźmierska wyjechała z Polski?

Z przecieków portalu ShowNews.pl wynika, że tuż po tym, gdy w mediach pojawiły się nowe informacje, Kaźmierska ulotniła się z kraju.

Dagmara wyleciała do Egiptu. Tam przeczekuje całe zamieszanie otoczona ludźmi, którzy znają ją od lat i maja do niej zaufanie mimo kryminalnej przeszłości - twierdzi portal.

Kaźmierska w egipskiej Hurghadzie od lat miała rozwijać interesy. ShowNews donosi, że celebrytka nosiła się z zamiarem przeprowadzki na stałe, ale przyjęła propozycję współpracy z Polsatem.

W Hurghadzie Kaźmierska ma nie tylko apartament, ale też i prywatny jacht, który nazwała przewrotnie "Queen of Life". Przy pomocy mieszkańców Hurghady, kobieta organizuje tam rejsy dla turystów po Morzu Czerwonym.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić